☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Міняємо лампи протитуманної фари на Грейт Вол Ховер

Як замінити лампочку в протитуманної фари на Грейт Вол Ховер

Доброго дня, шановні глядачі. Сьогодні я покажу вам, як міняти протитуманні фари на автомобілі Грейт Вол Ховер. Якщо у вас часто горять лампи, яка є на це причина. Або не якісні лампи, або запобіжники. Протитуманні фари у мене точно якісні, так як брав їх на Азія-центр.

Ліземо під капот. Ось акумулятор. Тут коробка з запобіжниками Грейт Вол Ховер. Про сторони крила засувка. ЇЇ натискаємо і відкриваємо коробку. На звороті кришки є схема всіх запобіжників. Свого часу методом наукового тику я виявив, що ось цей пятнадцатиамперный запобіжник відповідає за протитуманні фари. Тобто, якщо вони згасли відразу обидві, перше, що потрібно зробити – перевірити запобіжник. І по можливості, його поміняти. Якщо маніпуляції з запобіжниками не допомогли, то треба міняти лампи. Зараз я вам продемонструю, як це робиться.

Ми знаходимося під Грейт Вол Ховер. Ось, безпосередньо, внутрішня частина противотуманки. Повертаємо бічну пробку і дістаємо її. Тут розташована клема. Тому треба бути обережніше. Всередині є два усика. Треба на них натиснути. Після цього лампа дістанеться.

Наші протитуманні фари розібрані. Тепер треба витягнути клему і вставити нову лампу. При цьому не можна торкатися її руками, інакше вона дуже швидко перегорить. Потім збираємо все в зворотному порядку.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.