☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Ремонт куліси важеля КПП на Грейт Вол Ховер

Розбираємо важіль КПП на Ховері

Привіт, друзі. Сьогодні ми вирішили подивитися стан куліси важеля перемикання передач на Грейт Вол Ховер. Багато власників цього автомобіля стикаються з тим, що там спочатку відсутнє мастило. З-за цього всі іржавіє.

І так, знімаємо кришку. Потім легким рухом виймаємо пластмасову частину. Відкручуємо шість болтів. І тепер розбираємо. Спочатку рамка. Потім пильовик. Під ним ще один пильник. Ось і добралися до кулісі важеля перемикання передач. Не так все погано, як могло бути. Але все одно іржа є. Змастити треба обов'язково. Якби механізм повністю заіржавів, то краще було б купити новий. Хороший вибір запчастин для Грейт Вол Ховер є на сайті Азія центр.

Спробуємо зняти. Натискаємо на шайбу і повертаємо її. Після цього важіль перемикання передач Грейт Вол Ховер вільно виймається. І що ми бачимо. Мастило була. Зараз ми всі почистимо, потім рясно змащуємо литолом і збираємо в зворотному порядку. Надлишки мастила зверху прибираємо. Одягаємо пильовики. Отвори на верхньому пильовику повинні збігатися з отворами в кришці. Встановлюємо металеву рамку, закручуємо болти. І потім ставимо пластмасову частину. Вона фіксується дуже просто. Впираємось до клацання. Готове. Краса. Спасибі за увагу, всім пока.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.