Як правильно зняти коробку передач з Джилі СК

Розбираємо підвіску і дістаємо коробку передач Джилі СК

Всім привіт. Сьогодні я вам наочно покажу, як знімається коробка передач на Джилі СК. Та заодно, як розбирається передня підвіска. І так, перед тим, як приступати, нам потрібно вивісити перед машини.

Першим ділом знімаємо колесо і відкручуємо ступичні гайки. Після цього знімаємо супорта. Для цього відкручуємо два болта на 14. Вдавлюємо поршень всередину. Я роблю це струбциною. Готово, супорт знято. Для зручності я примотав його дротом до стабілізатора. Це все потрібно для того, щоб легко дістатися до коробки передач.

Зараз будемо знімати рульової наконечник Джилі СК. Для цього доведеться витягти шплінт. Щоб впрессовать рульової наконечник з кулака, викручуємо ось цю гайку. Потім я піднімаю його домкратом. Тепер потрібно по поворотного кулака вдарити кілька разів молотком, і наконечник вийде. Потім знімаємо стійку стабілізатора. Потім отщелкиваем клему з датчика АБС. Далі, открепляем маточину від стійки амортизатора. Стійки у мене новенькі, недавньому брифінгу підт прийшло замовлення з Азія-центр.

Ну ось, одну сторону підвіски ми розібрали, тепер видно наша коробка передач Джилі СК. Можемо відкрутити зливний болт. Тепер можна діставати шруси. Це робиться легко. Можна просто підчепити їх ломом. Далі виймаємо акумулятор, котушку і дроти. Також, щоб коробка передач вільно знімалася, треба зняти кулісу двигуна і відкрутити стартер.

Готове. Тепер приступимо до коробки. Вона кріпиться на чотирьох болтах. Два зверху і два знизу. Ще є по три болти на кріпленнях, з кожної сторони коробки Джилі СК. І все, можна знімати. Встановлюється коробка передач в зворотній послідовності.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як правильно зняти коробку передач з Джилі СК"

Відгуки: 0
.