Як зняти передні фари на Джилі СК

Знімаємо з Джилі СК і протитуманні фари передні

Доброго дня. У цьому відео я продемонструю, як знімати передні фари протитуманні фари на автомобілі Джилі СК. І так, починаємо знімати бампер. Для цього нам буде потрібен наступний інструмент – тріскачка з головкою на 10 і викрутка хрестова з тонким хрестом, розмір «одиничка». Почнемо знімати передні фари. Відкриваємо капот. З допомогою головки на 10 потрібно відкрутити болти бампера з верхніх кріплень . А викрутка необхідна, щоб зняти дві пластикові кліпси, які теж фіксують бампер зверху. Далі, спускаємося в яму або ліземо під автомобіль, у кого як. І насадкою на 10 відкручуємо ще чотири болта. Два з них знаходяться під днищем. Ще по одному болту розташоване на кожному краю бампера Джилі СК.

Після цього сідаємо в салон. Заводимо автомобіль і прокручуємо кермо майже до упору в будь-яку з сторін, тримаємо кермо так і вимикаємо двигун. Тепер підходимо до колеса, яке розгорнуто всередину машини і відкручуємо ще болтик на подкрылке, у верхнього краю бампера. Проробляємо аналогічну операцію з іншого боку.

Тепер болтів або саморізів, утримують бампер, більше не залишилося. Тепер тягнемо бампер на себе. Потім від'єднуємо фішки наших протитуманних фар. Для того, щоб це здійснити, натискуючи пальцем на блискучу пружинку і стягаємо фішку. Якщо протитуманки вимагають заміни лампочки, раджу пошукати нові на сайті Азія центр.

Тепер будемо знімати передні фари Джилі СК. Для цього нашейтрещоткой з ключем на 10 скручуємо по 3 болта, які тримають передні фари. Перший болт знаходиться під фарою, з боку крила. Наступний – прямо над самою фарою, його повинно бути добре видно. І останній – з боку решітки радіатора Джилі СК, між трубкою на кондиціонер і фарою. Фару легким зусиллям тягнемо на себе, у бік руху авто. Далі, від'єднуємо ще одну фішку зліва. Як і в ситуації з протитуманними фарами, там є дріт, на яку треба натиснути і зняти її. А ось друга фішка розташовується трохи ближче до решітці радіатора. Ми тиснемо на її пластикову засувку і стягуємо. Витягуємо передні фари. І все збираємо потім все в зворотному порядку..

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як зняти передні фари на Джилі СК"

Відгуки: 0
.