☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Знімаємо і розбираємо приладову панель Джилі СК

Як отримати приладову панель на Джилі СК

Всіх вітаю. І так, якщо вам потрібно зняти панель приладів з автомобіля Джилі СК, то це відео для вас. Це зовсім нескладно. Зараз я все наочно продемонструвати. По-перше, щоб зняти приладову панель з Джилі СК, необхідно відкрутити два болта. Вони знаходяться під пластмасою панелі. Відкручуємо, і потім потроху виймаємо на себе пластикову накладку панелі. Відхиляємо. Під накладкою бачимо дроти, які передають сигнал на лампочки покажчиків поворотів. Від'єднуємо клему. І збоку від керма вправо виводимо і виймаємо. Прибираємо її подалі.

Далі. Саму приладову панель Джилі СК кріплять чотири болта. Два свержу і два знизу. Всі їх відкручуємо. Гтово. Тепер нахиляємо її трошки на себе, піднімаємо і ложем. Бачимо дві групи контактів. Натискаємо на засувки і виймаємо. Є. Тепер приладову панель можна вільно діставати. Якщо вам потрібно замінити її на нову, раджу подивитися на сайті Азія центр. Там великий асортимент.

Тепер як же її розібрати? Відкручуємо усі болти, які кріплять кришку. Тепер потрібно зняти стрілки. Для цього буде потрібно трошки відхилити. І під стрілкою є маленька засувка. Підчіплюємо її викруткою і легким рухом дістаємо. Таку ж процедуру повторюємо з усіма іншими стрілками. І все. Готове.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.