Що робити, щоб не гримів супорт на Шевроле Авео

Вирішуємо проблему зі стуком супортів на Шевроле Авео

Привіт, друзі. Напевно, всі знають про проблему, коли в Шевроле Авео все ціле, все нове, в Ланосі те ж саме, а при їзді по нерівностях гримить, шумить. Так от, гриміти в такому випадку на Шевроле Авео можуть лише дві речі. Це або привід, або супорт. У приводів є невеликий люфт, вони можуть гриміти. Але, як правило, звук видає супорт.

Які можуть бути причини? Так як у нас поршнева система, то супорта стоять на напрямних. І ці напрямні з часом розбиваються, виходить люфт. І на цьому люфт, на нерівностях, колесо вібрує, і торохтить важкий супорт. Щоб від цього позбутися я використовую таку пружинку. Знайшов її в гаражі, просто так валялася, не знаю від чого. Ви можете підібрати від трамблера або від троса ручного гальма.

Як я буду її встановлювати? Зачеплю її за частину скоби. В супорті Шевроле Авео просвердлю невеликий отвір. Десь 2 мм. І зафіксую. Пружинка у мене трохи довше, ніж потрібно, тому я її болгаркою пообрізаю. Пружину бажано ставити жорстку. Тепер супорт зафіксований набагато краще. Є навіть заводські пружини для цих цілей. Бачив коли-то на такі Азія-центр.

От і все. Таким ось чином виліковується стукіт та гуркіт на Шевроле Авео. Все, всім дякую за увагу, всім пока.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Що робити, щоб не гримів супорт на Шевроле Авео"

Відгуки: 0
.