☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Як поміняти ремінь ГРМ на Деу Ланосі з гідропідсилювачем керма

Ставимо новий ремінь ГРМ на Деу Ланос

Всім привіт. Сьогодні у нас автомобіль Деу Ланос, і ми продемонструємо вам, як міняти ремінь ГРМ і помпу на цьому авто. Це Деу Ланос 1,5 з гідропідсилювачем керма. Є невелика різниця. Незначна, але є. Ремінь ГРМ на авто без гідропідсилювача змінюється трішечки по іншому.

Поддомкратили автомобіль. Тепер знімаємо пластмасову захист. Для цього відкручуємо зверху два болта і знизу одну гайку. Так, пластик скинули, приступаємо до розбирання верхній частині. По-перше, знімаємо повітрозабірник. Від'єднуємо хомути від шлангів, отщелкиваем засувки і знімаємо. Тепер дістаємо повітряний фільтр і відкручуємо внизу три болти, щоб зняти корпус. Тепер відкручуємо болт на 12 і можна знімати ремінь. Після цього потрібно зняти клиновидний ремінь Деу Ланос. Він кріпиться болтами на 14 і 12. Тепер можна відкрутити шків гідропідсилювача. Для цього фіксую його або плоскогубцями, або викруткою. Заклиниваю, і відкручую по одному болту. Є, шків зняли.

Тепер відкручуємо сам гідропідсилювач. Ще я зніму пластмасовий кожух. Мітка на шестірні колінчастого повинна бути строго вниз. А на распредвале навпаки – вгору. Тепер можна сміливо відкручувати болт на 13 з натяжного ролика ременя ГРМ. І знімаємо. А щоб дістатися до помпи Деу Ланос, треба зняти шків розподільного валу. І знімаємо пластмасовий кожух за ним. І ось ми вже бачимо помпу і можемо її діставати. Помпа на Деу Ланос має форму еліпса, тому має велике значення як її знімати і ставити назад. Впливає на натяжки ременя ГРМ. Нову помпу треба поставити точно так само, як стояла стара. До речі, нову я взяв на Азія центр. І ремінь ГРМ також. Тому рекомендую робити насічки, щоб не переплутати позицію...

Розкажіть друзям

» Всі новини

.