Проста заміна термостата на Деу Сенс

Як можна швидко і легко поміняти термостат на Деу Сенс

Добрий день дорогі друзі, шанувальники та власники автомобіля Деу Сенс. Я радий вас вітати. І в сьогоднішньому відео ми будемо говорити про те, як на нашому автомобілі змінюється термостат. Мій екземпляр, по всій видимості, працює неправильно. Я вирішив його замінити. Купив досить недорогий термостат для Деу Сенс на сайті Азія центр. Та були ще й дорожче. І зараз ми будемо його міняти.

По-перше, відкриваємо капот. Ось де на Деу Сенс він знаходиться. Щоб його отримати, потрібно буде відкрутити три хомута. А потім зняти сам термостат. Але це ще не все. Потрібно буде злити рідину з радіатора. І, на всяк випадок, з двигуна теж. Для цього знадобиться ключ з тріскачкою на 14. Рідина я недавно міняв, вона у мене нова, гарна. Тому, щоб не втрачати, при слитии я підставлю пластикову шестилитровую пляшку.

Все, стару запчастину я зняв. Він у мене трохи стомлений, місцями з іржею. Тепер новий ставимо у відповідний отвір кожної з трьох трубок. І затягуємо всі хомути. Хомути, до речі, теж можна поміняти на нові, так як з часом вони іржавіють і гірше стягують. І тепер заливаємо антифриз назад в розширювальний бачок.

Ну ось і все. Заміна деталі зовсім нескладна. Усім спасибі за перегляд, до нових зустрічей!

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Проста заміна термостата на Деу Сенс"

Відгуки: 0
.