Ремонтуємо передню фару на машині Деу Сенс

Як на Деу сенс розібрати і відремонтувати передню фару

Вітаю всіх на своєму каналі. І в сьогоднішньому відео я вам покажу, як можна, скажімо так, відновити фару від автомобіля Деу Сенс. Це в мене передня фара Деу Сенс. Ліва. На поверхні є трохи подряпин. Але суть не в них. Я сьогодні хочу усунути чорні плями всередині на відбивачів. Для цього мені доведеться розібрати саму фару. Але якщо б плями біли на самому відбиває покритті біля лампочки, то довелося б купувати нову. В такому випадку раджу дивитися на Азія центр.

І так, щоб зняти скло, я скористаюся промисловим або будівельним феном. Прогріваю по контуру. Там стоїть термогерметик. Після сильного нагріву він втрачає свої клейкі властивості і скло можна зняти. Ще передня фара Деу Сенс може мати ззаду гвинт, що кріпить скло до пластмасі. Але такий шуруп зустрічається не на всіх моделях. Тому перевіряємо. Після нагріву можна підгинати пластмасу викруткою.

І так, першим ділом я беру малярний скотч, і заклеюю ту частину, яку мені чіпати не треба. Тепер мені потрібно верхню блискучу поверхню зробити матовою. Після цього обезжириваю вже матову поверхню. Далі, я беру чорну матову фарбу і фарбую нею цю пластмасову частину. Перший шар завдав, хай підсохне, і завдам ще один.

Тепер беру саму передню фару Деу Сенс, встановлюю назад пластикову накладку, грію феном і ставлю скло на місце. Закручую тому всі шурупи. І всі, ремонт готовий. Дякую всім за увагу, до нових зустрічей.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Ремонтуємо передню фару на машині Деу Сенс"

Відгуки: 0
.