Знімаємо фару з машини Great Wall Hover

Як можна зняти фару на Грейт Вол Ховер

Знову здрастуйте. У мене виникла необхідність зняти праву фару з автомобіля Грейт Вол Ховер. Оскільки допомога по експлуатації я не знайшов, то буду діяти на угад. Першим ділом відкручуємо лицьову частину решітки радіатора. Потім викручуємо болти бампера. Знімаємо всі заглушки з решітки радіатора і відкручуємо болти. І силовим рухом знімаємо її.
Власне, потім мені треба знімати цю фару. При заміні лампочки стався невеликий колапс. Лампочка тримається на такий дротяної дуги. І при заміні вона у мене якимось чином зіскочила і провалилася всередину. Зараз треба її звідти витягти і поставити на місце. І для цього треба зняти блокфару Грейт Вол Ховер.
Ще кілька саморізів, які кріплять бампер Грейт Вол Ховер, знаходяться під крилом. Коли ми звільнили його, то можна знімати головки, утримують фару. Дві з них згори, і дві під крилом. Але будьте акуратні, щоб не впустити їх у простір капота. Тепер блокфару можна витягнути. Не забуваємо від'єднати дроти. Вони кріпляться на звичайній засувці. Якщо ви пошкодите що небуть, то пошукайте потрібну запчастину на Азія Центр. Тепер я можу отримати цю злощасну дугу. Тому все збираємо в зворотній послідовності. Спасибі за перегляди, до нових зустрічей.
Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Знімаємо фару з машини Great Wall Hover"

Відгуки: 0
.