Деякі тонкощі заміни паливного фільтра на машині Great Wall Hover

Як потрібно міняти паливний фільтр на автомобілі Грейт Вол Ховер

Привіт всім любителям гаражного ремонту. Сьогодні у нас автомобіль Грейт Вол Ховер, турбо дизель, коробка автомат. Машина пройшла 14 тисяч кілометрів. Наближається ТО на 15 тисяч. Вирішив його зробити сам. Зараз буду міняти паливний фільтр грубої очистки. Я його відкрутив, і скоро буду розрізати і дивитися, скільки там всередині бруду.
Під час заміни були деякі тонкощі. Сидів паливний фільтр досить щільно. Я його відкрутив, зняв, паливо від туди не ллється. Щодо цього можете не боятися забруднитися. Коли берете новий паливний фільтр, то гумку на ньому змащуєте мастилом.Зовсім трошки. І закручуєте від руки. Новий я взяв на Азія-Центр. Після цього обов'язково треба зробити ще одну річ. Знизу Грейт Вол Ховер є груша для підкачування. Її потрібно підкачати до тих пір, доки груша не стала жорсткою. Якщо цього не зробити, то машину не заведете. Так ви заповните магістраль. Через порожню магістраль паливо не йде.
І так, тепер я розріжу свій старий паливний фільтр Грейт Вол Ховер і подивлюся, скільки в ньому бруду. Рзрезал болгаркою зверху. Дістаю. В принципі, він досить чистий. Дуже непоганий результат для такого пробігу. На ньому ще можна було їздити. Трохи він засмітився за 6 тисяч кілометрів. Але, чим частіше міняєш, тим спокійніше на душі. Ну що ж, друзі. На цьому все. До нових зустрічей.
Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Деякі тонкощі заміни паливного фільтра на машині Great Wall Hover"

Відгуки: 0




.