Як замінити на Great Wall Hover фільтр тонкого очищення палива

Зняття та монтаж паливного фільтра тонкої очистки на автомобілі Грейт Вол Ховер

І знову всім привіт. Темою сьогоднішнього відео про ремонт буде заміна на автомобілі Грейт Вол Ховер паливного фільтра тонкого очищення. Нагадую, що у мене дволітровий турбо дизель, коробка автомат.
Як знімаються шланги? Дуже просто. Натискаємо зверху на кнопку і витягуємо штуцер. Головне, не переплутати, як їх потім встановити назад. Паливний фільтр так само має датчик. Кріплення датчика від'єднується аналогічним чином. Кріплення закручено болтом на 10. Витягувати паливний фільтр Грейт Вол Ховер треба наверх. Можна сміливо знімати і не боятися, що потече паливо. Хіба що з двигуна може трошки витекти. Є, дістали.
Тепер розберемо паливний фільтр Грейт Вол Ховер і подивимося на нього зсередини. Відкручуємо датчик. Його ми встановимо на нову запчастину. Новий будемо монтувати в зворотному порядку. Його я замовив в магазині Азія Центр. Тобто, вставляємо в затиск, прикручуємо болтом на 10, одягаємо штуцера і одягаємо шланги. Вони просто напяливаются зверху. І все. Вся процедура займає близько 15 хвилин. Не забуваємо підкачати паливо грушею. Вона знаходиться внизу автомобіля з боку водія. Качаємо до тих пір, поки вона не стане твердою. Тепер перевіримо, чи немає течі. Ну, тепер можна заводити.
Тепер я распилю старий паливний фільтр і подивлюся на нього зсередини. І так, він майже повністю чорний. Мій Грейт Вол Ховер пройшов 15 тисяч кілометрів. Так що я правильно зробив, вирішивши його замінити.
Друзі, дякую всім за увагу. Дивіться інші мої відео.
Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як замінити на Great Wall Hover фільтр тонкого очищення палива "

Відгуки: 0
.