☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Чищення кондиціонера на Чері Тіго FL

Кондиціонер – одна з ключових систем життєзабезпечення автомобільного екіпажу. Чистити кондиціонер і міняти повітряний фільтр необхідно з періодичністю не рідше 15-20 тис. (км). В іншому випадку атмосфера салону наповниться неприємним запахом, який виділяють бактерії, що розмножуються всередині вентиляційних каналів. У цьому огляді я розповім, як проводиться чистка кондиціонера Chery Tiggo FL в домашніх умовах.

 

З яких етапів складається чищення кондиціонера на Chery Tiggo FL?

1. Підготовка миючого розчину. Чистити кондиціонер рекомендується антисептичним засобом «Хлоргексидин» у концентрації 0,05%. Нам знадобиться десь 400 (мл) цієї речовини. Продається засіб у баночках по 100 мл), тобто нам потрібно 4 баночки «Хлоргексидин». Коштує це засіб недорого, його можна купити в будь-якій аптеці. Загалом, беремо розпилювач (пляшечка з розпилювачем для збризкування одягу під час прасування праскою) і зливаємо туди всі 4 пляшечки хлорсодержащего кошти. При бажанні, можна додати в розчин ефірне масло з приємним для вас ароматом (наприклад, масло хвої).

2. Демонтаж бардачка. Знімаємо кришку бардачка із сховищем. Для цього потрібно витягти шплінт, він знаходиться в основі бардачка.

 

3. Витяг повітряного фільтра. Дістаємо касету повітряного фільтра від Чері Тігго ФО. Вона легко виймається. Якщо фільтр давно не змінювався, то відносимо його прямо в урну. Якщо повітряний фільтр чері тіго практично новий, то буде достатнім просто витрусити з нього засмічення. Зверніть увагу, що різновидів фільтрів існує досить велика безліч. Кожна модель фільтра має свої особливості. Найкраще ставити не самий дешевий фільтр, щоб атмосфера салону була максимально якісною.

 

4. Приєднання дренажної трубки до збірника засміченою рідини. Піднімаємо килимок, який на місці переднього пасажира, і від'єднуємо дренажний патрубок, щоб увіткнути його в звичайну пляшку. Я використовую баклашку на 5 літрів (але можна взяти і щось поменше). Саме сюди буде стікати вся грязь з кондиціонера.

 

5. Розпорошення миючого розчину. Перед розпиленням не забудьте закрити всі вентиляційні шлюзи, інакше весь розчин миттєво потрапить в салон і забразгает його. Включаємо кондиціонер на повну потужність і розпилюємо з бризкалки очищуючий розчин. По ходу розпилення перемикаємо режими роботи кондиціонера, щоб прочистити всі канали воздуховода. Можна включити режим печі.

 

6. Сушка вентиляційних каналів. Коли весь розчин витрачений з бризкалки включаємо режим обігріву, щоб просушити всі вентиляційні канали.

 

7. Установка нового повітряного фільтра. Коли кондиціонер обслужений, то вимикаємо його і встановлюємо новий повітряний фільтр.

 

8. Установка дренажного патрубка на своє місце. Витягаємо патрубок з пляшки з відпрацьованої рідиною і ставимо трубку на своє місце.

 

9. Монтаж бардачка. Монтуємо бардачок назад.

 

Все, на цьому моменті можна вважати, що кондиціонер Chery Tiggo вдало обслужений. У машині тепер буде приємно пахнути і салон буде наповнюватися максимально якісним повітрям. Дякую за увагу. Слідкуйте за виходом нових оглядів.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.