Заміна гальмівних колодок на Chery QQ

Гальмівні колодки на автомобілях - одні з тих деталей, які вимагають регулярної заміни. Із-за особливостей експлуатації колодки з часом стираються. Більшість моделей мають спеціальні датчики зносу, які подають сигнал про те, що пора міняти колодки. Найчастіше це невелика металева пластина, яка видає характерний звук при гальмуванні коли колодки стерті. Самостійно міняти тормозні колодки на Чері Куку дуже просто. Ця процедура не займе багато часу і дозволить вам заощадити.

Як міняти гальмівні колодки на Чері Куку

1. Звичайно, спочатку необхідно відкрити доступ до колодок. Для цього піднімаємо автомобіль домкратом і знімаємо колесо.

2. Потім, з допомогою ключа на 14 необхідно відкрутити два болта - знизу і зверху супорта.

Потім, з допомогою ключа на 14 необхідно відкрутити два болта

3. Далі, з допомогою викрутки або іншого важеля від'єднуємо верхню частину супорта. Тут ми зможемо подивитися, на скільки вийшов циліндр із-за зносу гальмівних колодок. Він повинен практично повністю бути прихованим пильовику.

Далі, з допомогою викрутки або іншого важеля від'єднуємо верхню частину супорта

4. Тепер просто витягаємо старі гальмівні колодки. У мене дуже сильний знос, варто було міняти ще раніше.

5. Встановлюємо на місце нові колодки на Чері Куку. Перший час вони будуть притиратися до зносу диска. Але так буде в будь-якому випадку.

​Встановлюємо на місце нові колодки на Чері Куку.

6. Далі, з допомогою якогось преса або струбцини задавливаем на місце гальмівний поршень. Але перед тим, як його запресовувати, я протираю пильник мастилом для гумових виробів.

Далі, з допомогою якогось преса або струбцини задавливаем на місце гальмівний поршень

7. Ну і тепер збираємо все в зворотному порядку.

Важливий момент. Після заміни гальмівних колодок на Чері Куку необхідно обов'язково прокачати гальма. Як це робиться? Просто натискається педаль гальма. Після установки нових колодок між поршнем і робочою поверхнею буде невеликий зазор. Прокачування гальм дозволить всіх елементів гальмівної системи стати на місце.

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна гальмівних колодок на Chery QQ"

Відгуки: 0
Колодки для ремонту Чері Ку Ку:

.