Міняємо важіль кульової опори на Chery QQ

Найбільш поширеною поломкою автомобілів, через стан наших доріг, є поломки ходової частини автомобіля. Зокрема, дуже часто зношуються сайлентблоки. Фактично, це найбільш зношувальна частина ходової, і міняти їх треба регулярно. Тому що через деформацію сайлентблоків важіль кульової опори починає вилазити і крутитися. Сьогодні ми розповімо, як міняти сайлентблоки кульового важеля і сам важіль на автомобілі Chery QQ

 

важіль кульової опори Chery QQ

З яких етапів складається аміна важіля кульової опори

1. Насамперед необхідно піддомкратити автомобіль і зняти колесо. Детально описувати цей етап ми не будемо. Впевнений, це не повинно викликати труднощів.
2. Також, щоб дістатися до важеля, необхідно буде відкрутити супорт. Супорт відкручується головкою на 14. Після зняття супорта відводимо його в бік. 
необхідно буде відкрутити супорт
3. Після цього відкручуємо болти стабілізатора і знімаємо важіль. Для цього нам знадобиться головка на 16. Відкрутити потрібно два болта. Я садив їх на графітове мастило, тому ідуть вони без особливих зусиль.
Після цього відкручуємо болти стабілізатора
Потім головкою на 10 відкручуємо маленький болтик на іншому кінці стабілізатора. 
Потім головкою на 10 відкручуємо маленький болтик на іншому кінці стабілізатора
Тепер важіль стабілізатора нічим не утримується і його можна зняти. Просто сильним рухом потягнути вниз або потроху розхитати. Відкладаємо вбік. Тепер у нас є вільний доступ до болта, який утримує сам сайлентблок.
4. Знімаємо кульову опору. Спочатку відкручуємо болт, який знаходиться під супортом.
Він відкручується ключем на 15. Із зворотного боку болт утримується ключем на 13. З одного боку тримаємо, з іншого відкручуємо.
відкручуємо болт, який знаходиться під супортом.
Потім просто треба підбити молотком у зворотний бік і болт вийде. Щоб зняти кульову опору, колесо треба вивернути у бік. Далі, з допомогою монтування, видавлюємо її. В процесі у мене порвався пильовик шарової. Але це не страшно, так як я придбав новий важіль шарової опори для Чері Куку в зборі.
5. Потім потрібно відкрутити болт з рульової тяги. Ключем на 19 відкручуємо гайку і вибиваємо вниз.
Потім потрібно відкрутити болт з рульової тяги
6. Після цього скручуємо гайку стабілізатора. В моєму випадку її попердньо треба почистити щіткою від бруду. Нам знадобиться ключ на 19. Витягуємо стабілізатор і тим самим звільняємо нижній важіль.
Після цього скручуємо гайку стабілізатора
7. Залишилося відкрутити останній болт, який тримає сам сайлентблок. Всі болти я в минулий раз добре змастив графітом, і цього зараз вони крутяться дуже легко.
Залишилося відкрутити останній болт, який тримає сам сайлентблок
8. Ну і тепер знімаємо старий важіль кульової опори і ставимо новий. Минулого разу я брав важіль від Деу Матіз. Він теж підходить. Але тепер вирішив спробувати саме китайський, для Чері Куку. На ньому трохи більше металу, тому сподіваюся, що він буде сильнішим. Перед установкою важеля рекомендую зняти пильник з кульової і напхати туди мастило. 
9. Встановлюємо новий важіль на місце і збираємо все в зворотному порядку.

 

 
Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Міняємо важіль кульової опори на Chery QQ"

Відгуки: 0
Ричаг для ремонту Чері Ку Ку:

.