Заміна гідрокомпенсаторів на Чері Амулет

Першою ознакою неправильно працюючих гидрокомпенсаторов є проявився стукіт клапанів на прогрітому двигуні. Причина, чому це відбувається, криється в смітті, який разом зі старим маслом потрапляє всередину і не дає кульці зворотного клапана повністю перекривати отвір при натисканні коромисла на гідрокомпенсатор. Причому ця поломка характерна не тільки для автомобілів Chery Amulet.

Причем эта поломка характерна не только для автомобилей Chery Amulet.

Щоб необхідність в промиванні гидрокомпенсаторов виникала рідше, ми б рекомендували здійснювати заміну масла двигуна не так, як рекомендує завод, а кілька частіше: з нашим паливом, навіть саме високоякісне масло, виробник якого гарантує збільшений пробіг, «старіє» значно швидше. У ньому накопичується дрібний сміття, який потім і налагоджували в гідрокомпенсатор. Але вже якщо подібне вже сталося, не варто поспішати з заміною цих запчастин Чері Амулет - можна для початку спробувати їх промити. А як це зробити - ми сьогодні і розповімо.

Для зручності, беремо за даність, що ви вже розібрали головку блоку і дістали гидрокомпенсатори для чищення: як це зробити, ви зможете прочитати в інших наших статтях. Ну, а для самої операції нам знадобиться зовсім небагато: дві металеві невеликі ємності, засіб для видалення нагару на кухонних плитах, пара гумових рукавичок, стійких до хімічних реактивів, і трохи чистого масла (бажано то, яке ви використовуєте в автомобілі). Ну, і звичайно ж зняті з головки блоку гидрокомпенсатори Чері Амулет.

снятые с головки блока гидрокомпенсаторы Чери Амулет.

Отже, приступаємо:
1. Видаляємо залишки масла з гідровомпенсаторов, для чого затискаємо їх торці в лещатах, попередньо підклавши під них невеликі шматки картону або просто через ганчірку.
Удаляем остатки масла из гидровомпенсаторов

2. Наливаємо в одну ємність засіб для чищення, і опускаємо в нього гідрокомпенсатор. В процесі важливо вручну періодично здавлювати їх, щоб рідина потрапила всередину і добре очистила від нагару всі механізми.Наливаем в одну емкость чистящее средство

3. В іншу ємність наливаємо чисте моторне масло, і витиснувши з гидрокомпенсаторов засіб для чищення (після того, як вони розкиснути, це можна зробити і руками), опускаємо їх в масло. В процесі так само стискаємо руками, домагаючись ретельного змащування всіх внутрішніх поверхонь запчастини.

4. Дістаємо гидрокомпенсатори з масла, вичавлюємо з них його залишки, змащуємо чистим і встановлюємо на місце. Аналогічним способом чистимо все гидрокомпенсатори автомобіля.

Достаем гидрокомпенсаторы из масла, выжимаем из них его остатки, смазываем чистым и устанавливаем на место

6. Збираємо головку блоку.
При установці гидрокомпенсаторов в блок, не бійтеся міняти їх місцями. У посадочне місце вони повинні не падати, а плавно опускатися. І якщо цього не відбувається, навпаки спробуйте міняти їх місцями до тих пір, поки не отримаєте бажаного результату.
 
Читайте також:
Міняємо ремінь ГРМ на Чері Амулет самостійно​

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна гідрокомпенсаторів на Чері Амулет"

Відгуки: 0
Гідрокомпенсатор для ремонту Чері Амулет:

.