Тюнінг Чері Амулет. Як зробити педаль газу більш інформативною

Власники цього автомобіля напевно не раз стикалися з тим, що малоінформативна педаль газу на Чері Амулет ускладнює рушання з місця. Особливо, на слизькій дорозі: дуже важко дозувати подачу горючої суміші, якщо не відчуваєш педаль. А вже якщо водій взутий в зимові черевики, наприклад, то дозування виконувати ще важче. Причина досить банальна: на приводі дросельної заслінки варто занадто слабка пружина, через що і страждає інформативність педалі газу на Chery Amulet.

на приводе дроссельной заслонки стоит слишком слабая пружина, из-за чего и страдает информативность педали газа на Chery Amule

Пропонуємо простий, швидкий і дуже ефективний спосіб, як усунути цей недолік конструкторів, не купуючи жодних запчастин, не змінюючи пружину, тросик, і вже тим більше - сам дросельний вузол Чері Амулет.

сам дроссельный узел Чери Амулет

Все, що нам знадобитися для цього - ріжкової ключ на 10, плоскогубці і хрестова викрутка. Вся операція займе максимум 10 хвилин, а результат приємно здивує будь-якого водія.
1. Відкручуємо кріплення півмісяця приводу дросельної заслінки, який розташований з торця дросельного вузла. Для цього ключем на 10 відкрутимо гайку, яка його утримує на валу.
Откручиваем крепление полумесяца привода дроссельной заслонки

2. Викруткою ослабимо затиск, що утримує на півмісяці приводу заслінки один кінець поворотної пружини.
3. Пласкогубцями натягнувши пружину на один оборот навколо її посадкової втулки, зробивши тим самим її роботу тугіше.
Плоскогубцами натянув пружину на один оборот вокруг ее посадочной втулки,

4. Просмикнемо кінець пружини в затиск півмісяця, закріпимо болт і встановимо півмісяць приводу дросельної заслінки на місце.
В результаті ви отримаєте дуже інформативною педаль газу, але в той же час нога як і раніше не буде втомлюватися при далеких поїздках, педаль залишиться м'якою та легкою. До речі, після цієї нескладної процедури при рушанні ви перестанете перекручувати мотор, що позитивно позначиться витраті палива в умовах міської їзди.

 

Читайте також:

Як промити гидрокомпенсатори на Чері Амулет

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Тюнінг Чері Амулет. Як зробити педаль газу більш інформативною"

Відгуки: 0
.