Ремонт супорта Чері Амулет

Напевно, рідко знайдеться водій, який хоча б раз не стикався з проблемою стуку супортів при їзді на невеликій швидкості по нерівній дорозі. Начебто і машина гальмує нормально, ходова - в порядку, але ось цей дратівливий брязкіт не дає спокою. Страшного в цій проблемі ничего нету. Всього-на-всього прийшла пора обслужити супорта передніх гальм: є на Чері Амулет запчастини, вихід з ладу яких і стає причиною «базікання» супортів у вільному стані.

 есть на Чери Амулет запчасти, выход из строя которых и становится причиной «болтания» суппортов

Втім, проблема не складна, яке вирішується самостійно і з невеликими витратами часу для цього. Вам знадобиться: домкрат, балонний ключ, ключ на 13, великі плоскі викрутки, засоби для чищення, термостійка мастило. Що ж стосується комплектуючих, то вам можуть знадобитися напрямні колодок або ж пальці супортів Chery Amulet.

пальцы суппортов Chery Amulet

Але остаточний діагноз, як кажуть досвідчені фахівці, покаже розтин. Поки ж говоримо про те, що ми проводимо не ремонт з заміною, а обслуговування.
1. Знімаємо переднє колесо (з будь-якого боку), піддомкратити автомобіль.
2. Викручуємо болти кріплення супорта і знімаємо супорт.

Выкручиваем болты крепления суппорта и снимаем суппорт.

3. Знімаємо гальмівні колодки і дістаємо до огляду напрямні колодок.

Снимаем тормозные колодки и достаем к осмотру направляющие колодок

4. Сильно забруднені напрямні потрібно опустити в засіб для чищення (наприклад - для чищення кухонних плит від нагару), витримати деякий час, а потім очистити від бруду, гару і ін. Деформовані напрямні слід замінити.
4. Сильно загрязненные направляющие нужно опустить в чистящее средство

5. Знімаємо пальці супортів, очищаємо їх від бруду і пилу, змащуємо, перевіряємо пильовик пальців на цілісність. Якщо пильовик на пальці порваний, його слід замінити на новий.

5. Снимаем пальцы суппортов, очищаем их от грязи и пыли, смазываем

6. Збираємо все в зворотному порядку, і проробляємо аналогічну процедуру на іншому колесі.
Ці заходи необхідно проводити хоча б раз на рік. При цьому, ви не тільки позбудетеся від деренчливого стуку, але і дасте можливість колодкам стиратися рівномірно, не залишати на гальмівному диску борозен і неправильної вироблення, забезпечите надійну роботу передніх гальм.

 

Читайте також:
Як зробити педаль газу на Chery Amulet більш інформативною

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Ремонт супорта Чері Амулет"

Відгуки: 0
.