Як самому почистити дросельний вузол Chery Tiggo FL

Ця не сама хитромудра процедура на кожному автомобілі має свої особливості. По-перше, необхідно знати в якому порядку і що знімати для того, щоб демонтувати дросельний вузол. По-друге, потрібно знати, як все зібрати назад, ну а по-третє, у деяких автомобілів є свої нюанси з електронного урядування дросельною заслінкою. Є вони і у такого автомобіля, як Чері Тіго фл.

Есть секреты и у такого автомобиля, как Чери Тиго ФЛ.

З урахуванням якості нашого палива, дросельну заслінку Chery Tiggo FL ми б рекомендували чистити як мінімум два рази на рік, при переході на зимовий і літній режим експлуатації. Але в цілому, кожному з вас самостійно вирішувати, яким чином і як часто чистити дросельну заслінку на Чері Тіго.

дроссельную заслонку Chery Tiggo FL мы бы рекомендовали чистить как минимум два раза в год

Приготуємо хрестову викрутку, плоскогубці, головки на 10 і 6 мм і комірець під них. Так само нам знадобитися ємність для зливу миючого засобу, саме засіб для чищення (можна використовувати будь-який, призначене для чищення карбюратора) і ганчір'я. Робота виконується в наступному порядку:
1. Знімаємо повітряний фільтр (повністю, як писалося в нашій статті ось тут).
2. Послабивши хомути, знімаємо трубу воздуховода, ніж звільняємо доступ до кріплень дросельного вузла.
3. Відкрутивши чотири болта кріплення дросельної заслінки, знімаємо її з автомобіля.

Открутив четыре болта крепления дроссельной заслонки

4. Промиваємо заслінку спреєм, ретельно опрацювавши всі канали, внутрішні порожнини. При цьому, намагаємося, щоб засоби для чищення не потрапила на наш електронний блок управління заслінкою.

Промываем заслонку спреем, тщательно обработав все каналы

5. Протираємо заслінку дрантям, і встановлюємо її на автомобіль в зворотному порядку. Перед установкою обов'язково перевіряємо стан ущільнювального кільця. У разі його псування - кільце міняємо.

Перед установкой обязательно проверяем состояние уплотнительного кольца.

Тепер настає найцікавіший момент: нашу заслінку потрібно самонавчанням. Для цього потрібно сісти в автомобіль і включити запалення в положення, при якому засвітяться всі прилади передній панелі. У такому положенні потрібно витримати близько однієї хвилини, за яку дросель пройде самонавчання. Що в цей час з нею відбувається, дуже наочно продемонстровано в кінці відеоуроку з чищення дросельної заслінки.

 

Читайте також:
Як поміняти задні гальмівні колодки на Чері Тіго FL

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як самому почистити дросельний вузол Chery Tiggo FL"

Відгуки: 0
.