Як позбутися від пилу в салоні Чері Тіго

Оскільки ця модель відноситься до класу кросоверів, її використання для виїзду на природу або за місто дуже буденне явище. Напевно після таких поїздок багато хто помічав, що відразу проявляється підвищена запиленість салону. І в чому причина, більшість з власників просто не знають. Тим часом, проблема криється в недопрацьованою системі вентиляції салону. А точніше - в повітроводах, які розташовані в задній частині автомобіля і подають повітря в багажник Chery Tiggo.

проблема кроется в недоработанной системе вентиляции салона Chery Tiggo.

Якщо зняти декоративні грати з боків багажника, за ними ви побачите власне вентиляційні канали та пластикові заборники повітря (повітропровід або дефлектор) з гумовими пильовиками. Останні розташовані з зовнішнього боку, і повітря з салону випускають безперешкодно, а ось в салон пускати не повинні, працюючи як зворотний клапан. Тим часом, кріплення цих гумок дуже ненадійне, і вони часто просто губляться при їзді. І якщо в салон вашого автомобіля стала потрапляти занадто багато пилу, причина, швидше за все, саме в них.

заказать дефлектор вентиляции багажника Чери Тиго в сборе

На жаль, окремо гумки не продаються, а от замовити дефлектор вентиляції багажника Чері Тіго в зборі можна, але - не дешево. Якщо ви не проч трохи повозитися і доопрацювати свою систему вентиляції, пропонуємо простий варіант вирішення проблеми, для чого вам знадобитися шматок м'якої гуми або шкіри, клей, шматок щільної марлі або панчіх.
1. Розбираємо обидві половинки заднього бампера, щоб отримати доступ до дефлекторам вентиляції.

Разбираем обе половинки заднего бампера

2. Дістаємо самі дефлектори, які виймаються з легким клацанням (тримаються не туго).
3. Вирізуємо шість нових пиляків за формою залишився. Якщо не залишилося жодного, доведеться потрудитися, підібравши самостійно розмір.

Вырезаем шесть новых пыльников по форме оставшегося

4. Проклеюємо в місці кріплення все гумки (вгорі, де розташовані пукли під кріплення).

Проклеиваем в месте крепления все резинки

5. Обтягуємо дефлектори марлею або панчохою, які теж закріплюємо клеєм. Так ваші резиночки більше не загубляться, плюс дефлектор додатково отримує деяку подобу фільтра.

Обтягиваем дефлекторы марлей или чулком, которые тоже закрепляем клеем

6. Збираємо все в зворотному порядку.
Якщо ви страждали від підвищеної запиленості багажника (і як наслідок - салону), тепер ця проблема не буде вам дошкуляти під час експлуатації автомобіля.

 

Читаємо також:
Як самому почистити дросельний вузол Chery Tiggo FL

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як позбутися від пилу в салоні Чері Тіго"

Відгуки: 0
.