Заміна масла в коробці Чері Тіго з промиванням

Чи потрібно промивати коробку передач при заміні масла, питання для багатьох спірне. Ми ж вважаємо, що робити це обов'язково потрібно, оскільки ресурс масла КПП складає близько 90 тисяч, а отже, ймовірність того, що в ньому збереться багато всякої гидоти, яка осяде на механізмі коробки, досить велика. Тим більше, що виконати всю операцію по заміні і промиванні на автомобілі Чері Тіго можна в гаражних умовах, без спеціального інструменту і навіть ями.

выполнить всю операцию по замене и промывке на автомобиле Чери Тиго можно в гаражных условиях

Отже, запасаємося трьома літрами трансмісійного масла (механічна КПП Chery Tiggo вміщує близько 2,5 літрів), домкратом, балонним ключем, гайковим ключем на 17 і 24 мм, шприцом для заливки масла (можна використовувати лійку з надітим шлангом-подовжувачем), а так ж промивної сумішшю (виробника вибирайте самі).

запасаемся тремя литрами трансмиссионного масла

Крім того, бажано запастися дерев'яними брусами, на які ми вимостили передню частину автомобіля після того, як піддомкратити її. Домкартіть будемо по обидва боки, щоб можна було безпечно перебувати під автомобілем. Після того, як знімемо ліве переднє колесо, захист двигуна і повітряний фільтр, приступаємо власне до заміни.
1. Підставляємо ємність для зливу відпрацьованого масла, відкриваємо спочатку холодець, а після - і зливний отвір коробки передач. Останнє можна відкрутити не до кінця - головне, щоб полилося масло.

открываем сначала заливное, а после – и сливное отверстие коробки передач

2. Зливаємо масло трохи більше, ніж обсяг нашої промивної рідини (в даному випадку - близько 0,5 літрів).
3. Через лійку з шлангом або через шприц заповнюємо в коробці звільнилося місце промиванням для КПП. Перед цим не забудьте закрутити зливний отвертсіе.
4. Заводимо двигун і не газуючи проженемо коробку по всьому передачам в плині часу, зазначеного в інструкції до промивці. Обов'язково вивісите обидва передні колеса!​

Обязательно вывесите оба передних колеса!

5. Знову відкручуємо зливну пробку і повністю позбавляємося від старого масла і промивної суміші.
6. Затягуємо зливний отвір ключем, заливаємо потрібну кількість нового масла. На коробці Тіго немає масляного щупа, а його рівень перевіряється по заливного отвору: до нижнього краю.
7. Затягуємо заливний отвір, встановлюємо на місце захист, колесо, повітряний фільтр і опускаємо автомобіль.
Після повної заміни масла в КПП, так само як і при промивці можна завести автомобіль і прогнати його на всіх передачах. Втім, буде цілком достатньо, якщо перші кілька сот кілометрів пробігу після заміни ви будете експлуатувати коробку в щадному режимі.

 

Читайте також:
Як позбутися від пилу в салоні Чері Тіго

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна масла в коробці Чері Тіго з промиванням"

Відгуки: 0
.