Як поміняти масло в Чері Тіго ФО з двигуном 1,6

Незважаючи на те, що технічно Чері Тіго практично не змінювався, а варіанти 2012 і 2014 го років можна сміливо назвати рестайлінговий, деякі операції при обслуговуванні автомобіля все таки відрізняються один по одному свого виконання. Так, наприклад, заміна масла на Chery Tiggo FL має ряд відмінностей.

замена масла на Chery Tiggo FL имеет ряд отличий.

Найголовніша відмінність - це відсутність зовнішнього масляного фільтра. Тепер він на автомобілі - безкорпусний, а, отже, при його заміні потрібно зробити дещо інші маніпуляції. Саме тому ми вирішили ознайомити своїх читачів з порядком виконання заміни масла на цих моделях Тіго.
Запасіться набором торцевих ключів, п'ятилітрової каністрою масла (на ваш розсуд), якщо збираєтеся промивати, то промиванням, а так само безкорпусним масляним фільтром Chery Tiggo FL.

Запаситесь бескорпусным масляным фильтром Chery Tiggo FL.

Роботи бажано виконувати на ямі і зі знятою захистом двигуна: навіть якщо в вашому варіанті захисту в ній присутні сервісні отвори для заміни масла, ймовірність того, що при виконанні операції відпрацювання з першими струменями вихлюпнеться на захист дуже велика. Отже, знявши захист, приступаємо до роботи.
1. Знімаємо декоративну кришку двигуна і відкриваємо заливну горловину.
2. Підставивши ємність під слив відпрацювання, відкручуємо зливний отвір. Операції виконуємо обережно, бажано в рукавичках, тому що масло буде бігти гарячим.

Подставив емкость под слив отработки, откручиваем сливное отверстие.

3. Поки зливається масло, відкриваємо кришку паливного фільтра і виймаємо старий фільтр.

Пока сливается масло, открываем крышку топливного фильтра

4. Після того, як все масло витекло, встановлюємо новий фільтруючий елемент, закриваємо і затягуємо кришку, затягуємо зливний отвір і заливаємо масло по мітці.
5. Заводимо і прогріваємо двигун до робочої температури, після чого глушимо і знову перевіряємо рівень масла. Нормальним вважається становище по мітках між мінімумом і максимумом.​

Нормальным считается положение по меткам между минимумом и максимумом.

 

Якщо ви збираєтеся промивати мотор, то відразу зливанн оливи, потім - заливаєте промивку, і тільки після промивання і зливу промивання міняєте масляний фільтр.

 

Читайте також:
Заміна масла в коробці Чері Тіго з промиванням

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як поміняти масло в Чері Тіго ФО з двигуном 1,6"

Відгуки: 0
.