Як поміняти масло в гідропідсилювачі Чері Тіго

Багато з водіїв, пересіли на сучасні автомобілі з вітчизняних або зі стареньких іномарок, ніколи не стикалися з таким обладнанням, як гідроуслітель керма. І якщо їм знаком порядок виконання таких робіт, як заміна масла в двигуні або коробці, то заміна масла їм зовсім не знайома. Тим часом, в Чері Тіго цю операцію можна зробити досить просто, швидко і без особливих зусиль.

в Чери Тиго эту операцию можно сделать довольно просто, быстро и без особых усилий.

Нам знадобитися два літри гідравлічної рідини, плоскогубці, шприц і ємності під відпрацювання.

Нам понадобиться два литра гидравлической жидкости,

Щоб не залити відпрацьованим маслом підкапотний простір, мотор рекомендується прикрити старими ганчірками, а автомобіль краще піддомкратити з обох сторін (спереду). Навіщо - ви дізнаєтеся нижче.
1. Відкриваємо бачок ГУР Чері Тіго і шприцом викачуємо з нього всю рідину.

Открываем бачек ГУР и шприцом выкачиваем из него всю жидкость.

2. Відпускаємо самзажімной хомут обратки (шланг, що йде від рульової рейки в бачок), і від'єднавши шлангу, опускаємо її вільний кінець в приготовлену ємність.
Отпускаем самзажимной хомут обратки

3. Будь-яким зручним чопом (можна виструганий з дерева), глушимо штуцер обратки на бачку ГУР. Зручно це зробити невеликим шматочком шланги, зігнутим і зафіксованим дротом, який ми просто одягаємо на штуцер.
4. Доливаємо трохи свіжої рідини, переходимо в салон і починаємо посилено працювати кермом від упору до упору, виганяючи рідина з системи через шланг обратки. Двигун при цьому не заводимо. Саме для цього рекомендується і піддомкратити автомобіль: з незаведенном двигуном легше повертати колеса, коли вони підняті.​

начинаем усиленно работать рулем от упора до упора, выгоняя жидкость из системы через шланг обратки

5. У міру відходу рідини з бачка ГУР, додаємо свіже масло. Робити так доведеться кілька разів, а потрібно це для того, щоб не завоздушена систему.
6. Як тільки в ємність з відпрацьованим маслом поллється свіжа рідина, можна приступати до збору системи. При бажанні, можна помити бачок гідропідсилювача, знявши його з кріплень.
7. Після доливання до потрібного рівня рідини, заводимо мотор, і продовжуємо качати рідина по системі, повертаючи кермо від упору до упору, щоб вигнати все повітря. Після цього - закриваємо бачок кришкою.
Результат - чистий бачок, нова рідина, працездатний і не завоздушений ГУР.

 

Читайте також:
Як поміняти масло в Чері Тіго ФО з двигуном 1,6

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як поміняти масло в гідропідсилювачі Чері Тіго"

Відгуки: 0
.