Заміна задніх амортизаторів Джилі СК

Пристрій задньої підвіски більшості бюджетних легкових малолітражних автомобілів практично однаково. У всякому разі, в питаннях кріплення стійки, її монтажу і демонтажу. Саме до такого класу належить і представник сімейства відомого китайського виробника - Джилі СК.
представитель семейства известного китайского производителя – Джили СК
Тим часом, далеко не всі знають, як саме демонтувати стійку в зборі, яким інструментом користуватися і які операції додатково буде потрібно виконувати. Сьогодні ми розповімо, як зняти задню стійку автомобіля Geely CK в гаражних умовах, не вдаючись до послуг автосервісу.
как снять заднюю стойку автомобиля Geely CK
Причин, за якими вам знадобитися виконати цю роботу, може бути кілька. Це і збільшення кліренсу шляхом установки проставки, і заміна просіли пружин, і заміна амортизатора, або ж заміна пиляків і відбійників. Для виконання операції нам знадобитися домкрат, балонний ключ, набір торцевих головок і комірець з подовжувачем до них, стяжки для пружин. Всі операції виконуються в наступному порядку:
1. Закріплюємо на майданчику автомобіль ручним гальмом і противідкотними черевиками.
2. Підомкрачуваємо одну зі сторін, і знімаємо колесо.
3. Від'єднуємо кріплення трубопроводів і проводів датчиків від амортизатора.
4. Викручуємо два болти кріплення стійки до маточини заднього колеса. При цьому, бажано самі болти не витягати, або залишити хоча б один з них.
Выкручиваем два болта крепления стойки к ступице заднего колеса
5. Стяжкой для пружин, фіксуємо їх в тому положенні, в якому вони знаходяться (можна трохи стягнути, але без фанатизму).
Стяжками для пружин, фиксируем их
6. Відкручуємо гайку кріплення стабілізатора від нижнього важеля (це потрібно для того, щоб важіль опустився трохи вниз і розвантажив болти кріплення стійки до маточини).
Откручиваем гайку крепления стабилизатора от нижнего рычага
7. Опускаємо спинку заднього сидіння, щоб отримати доступ до склянках і кріпленню верхньої опори.
8. Викручуємо три гайки кріплення верхньої опори до склянки.​
Выкручиваем три гайки крепления верхней опоры

9. На маточині виймаємо розкручені болти кріплення, відводимо стійку в сторону і опускаємо вниз.
Слід звернути увагу, що в процесі викручування болтів ви можете зіткнутися з закипілої болтами, що потребують використання проникаючої мастила типу ВД-40, а так само більш довгого важеля на комірець. Так ми дістанемо стійку в зборі, після чого можна виконувати з нею різні роботи по ремонту, заміні або тюнінгу. Збірка стійки проводиться в зворотному порядку, після чого можна переходити до іншої сторони автомобіля.

 

Читайте також:
Просіли задні пружини на Джилі СК. Ставимо проставки для збільшення кліренсу.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна задніх амортизаторів Джилі СК"

Відгуки: 0
.