Промивання радіатора грубки на Джилі Емгранд ЕС7

У зимовий час холодне повітря в системі обігріву салону доставляє багато неприємностей. Найчастіше причина криється в тому, що соти радіатора опалювача забиваються різними відкладеннями. Виникає необхідність у її промиванні, але на вулиці - зима, автомобіль експлуатується регулярно і відправляти його на сервісну станцію для виконання цієї процедури часу немає.
 
Самому ж роздирати підлогу салону, щоб дістатися до цього важливого елемента обігріву салону, не тільки складно, але й страшнувато: не хочеться щось зламати і потім витрачатися на дорогу заміну. Сьогодні ми покажемо доступний, простий і ефективний спосіб промивки радіатора автомобіля Джилі Емгранд ЕС7.
 
эффективный способ промывки радиатора автомобиля Джили Эмгранд ЕС7
 
Слід відразу сказати, що причина, по якій забивається радіатор системи опалення салону Джилі Емгранд ЕС7, найчастіше криється в застосуванні дешевих і часто неякісних охолоджуючих рідин, в яких використовуються домішки, що створюють тверді відкладення. Для того, щоб їх розм'якшити і вивести з радіатора, знадобитися спеціальна промивна рідина на кислотній основі, придбати яку можна в спеціалізованих магазинах автохімії.
 
Так само нам потрібно насос (відмінно підійде насос обігрівача від ГАЗелі), термостійкі шланги довжиною по півтора - два метри (можна одну - два метри, і два шматки по метру), які підходять за розміром хомути, старий електричний чайник (найкраще), ємність для вторинного розчину для промивання, сода, багато води, а так само проведення, якими ми підключимо насос до нашого акумулятора.
 
радиатор системы отопления салона Джили Эмгранд ЕС7
 
Звертаємо увагу, що промивка кислотним розчином здійснюється на гарячу. Саме тому насос від ГАЗелі - ідеальний варіант: він спокійно витримує високі температури і не прийде в непридатність. Готуємо розчин, заливаємо його в чайник і включаємо для підігріву.
 
Поки відбувається цей процес, виконуємо наступні дії:
 
1. Збираємо систему подачі розчину в грубку з двох коротких шматків шланги і насоса.
 
2. Підключаємо подачу (не переплутайте напрямок роботи насоса) до обратке радіатора грубки. Другий кінець (паркан розчину) опускаємо в чайник.

Подключаем подачу к обратке радиатора печки
 
3. До подачі антифризу в грубку, підключаємо довгий шланг, а на другий кінець облаштовуємо фільтрує сітку з будь-якого відповідного матеріалу, після чого так само опускаємо в чайник.
 
4. Після того, як розчин в чайнику нагріється, включаємо насос і починаємо процес промивки. На все це піде не менше години (читайте інструкцію до промивають рідини), в перебігу якого постійно повинна підтримуватися висока температура розчину для промивання.
 
включаем насос и начинаем процесс промывки
 
5. В процесі промивки стежте за напором рідини з радіатора: якщо він впав, а насос підвищив обертів, значить, процес потрібно призупинити і почистити сітку, що фільтрує. Ближче до закінчення часу промивки, приготуйте теплий розчин соди в окремій ємності.
 
6. Після того, як пройде необхідну кількість часу, вимкніть насос, а шланги опустіть в ємність з содовим розчином. При цьому, фільтруючий елемент можна зняти.

7. Увімкніть насос і промийте грубку содовим розчином на протязі двох-п'яти хвилин.​

Включите насос и промойте печку содовым раствором

 

8. Підключіть грубку до системи охолодження (одягніть подає і зворотний шланги), залийте новий якісний тосол і насолоджуйтеся роботою грубки.


Звертаємо увагу, що промивка обов'язково повинна проводитися в зворотну сторону: розчин подається в обратку, а повертається в ємність - з патрубка подачі. Це спосіб простий, доступний і дуже ефективний. А найголовніше, не вимагає демонтажу радіатора грубки, а значить доступний для виконання в будь-яких гаражних умовах.

Читайте також:

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Промивання радіатора грубки на Джилі Емгранд ЕС7"

Відгуки: 1


Alex

Решил проблему с теплом. Проверил патрубки с печки оба горячие вывод печка не забита. Начал смотреть обратку (патрубок который выходит после термостата) холодный, думаю дай начну с расшерительного бачка, проверяю патрудок который заходит в расшерительный бачек забит в бачке на дне слой осадка сливаю все, промываю бачек продуваю патрубок собираю все вуаля горячий воздух в салоне обратка горячая. Может кому поможет))))
.