Заміна масла в КПП Джилі СК

Навряд чи хто буде сперечатися з тим, що масло в коробці передач періодично потрібно міняти. Навіть у самих «крутих іномарках» відбувається їсть природний знос, накопичення найдрібніших частинок металу і навіть просто пилу. А що вже говорити про таких бюджетних машинах, як Джилі СК.

Бюджетний автомобіль Джилі СК

 

Справедливості заради варто відзначити, що виконувати цю процедуру доводиться далеко не всім власникам цієї моделі. Так, ті хто купував автомобіль з салону, а через три роки вирішив продати його на вторинному ринку, можливо і не пізнає всієї краси цієї процедури: може просто не підійти час. Ну, а якщо ви купили цю машину на вторинному ринку, то ось на вашу частку якраз і доведеться виконання цього виду обслуговування. Отже, ми розповідаємо про те, як поміняти масло в КПП Джилі СК.

як поміняти масло в КПП Джилі СК.

 

 1. Знімаємо захист двигуна. Для цього потрібно відкрутити всі болти, які кріплять до днища автомобіля, на передній балці під бампером.
   
 2. Підставляємо ємність для зливу старого масла (старий таз, обрізану пластикову каністру і т. д.) під зливний отвір і викручуємо зливну пробку.

  викручуємо зливну пробку

  Поки масло витікає, викручуємо болт заливного отвору. Так масло виллється швидше.

  викручуємо болт заливного отвору

   
 3. Чистимо пробку зливного отвору від бруду, налиплих шматочків металу, старого масла і після того, як масло зіллється все, ставимо її на місце.
   
 4. Заливаємо нове масло через заливний отвір. Для цього можна скористатися спеціальним шприцом з насадкою у вигляді трубки, або ж використовувати пластикову пляшку з такою ж трубкою. У першому випадку будемо заливати знизу, у другому – зверху.
 5. Масло заливаємо за нижню кромку заливного отвору: як тільки воно поллється з нього, це і буде необхідний рівень масла. Всього нам знадобиться близько 2,5 літрів.

  Заливаємо нове масло через заливний отвір

   
 6. Закручуємо пробку заливного отвору і встановлюємо тому захист двигуна.
   

І наостанок – кілька рекомендацій. Трансмісійне масло, яке необхідно заливати в Джилі СК, має відповідати стандарту API GL4 або 4+ . Щоб масло було рідшим, зливати його рекомендується на гарячу. А для того, щоб не обпектися при роботі – обов'язково використовуйте рукавиці і обережно. Удачі на дорогах!

 

Дане відео взято на відеохостингу YouTube, який надає можливість безкоштовно ділитися відеоінформацією з відвідувачами. Посилання на вихідний матеріал - https://www.youtube.com/watch?v=PuLc80ntOeM

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна масла в КПП Джилі СК"

Відгуки: 0
КПП для ремонту Джилі СК:

.