Заміна моторного масла Джилі СК

Одним з найважливіших умов високої тривалості життя двигуна автомобіля нарівні з витримкою режимів його експлуатації є своєчасна заміна масла. Саме мастило забезпечує найменше тертя, а отже - мінімальний знос всіх вузлів і запчастин. Сьогодні ми розповімо про те, як замінити масло в двигуні китайського автомобіля Джилі СК.

 

как заменить масло в двигателе китайского автомобиля Джили СК
 

При виконанні робіт нам знадобитися яма або естакада. Крім того, необхідно звичайно ж купити масло в двигун Джилі СК, масляний фільтр, а так само запастися необхідним набором інструментів (в основному це набір ключів) і ємністю для зливу масла. Для того, щоб викрутити старий масляний фільтр, приготуйте так само спеціальний ключ або ж старий ремінь ГРМ, за допомогою якого можна демонтувати навіть закисший фільтр. Втім, якщо вже зовсім нічого немає під рукою, можна скористатися викруткою: пробивши їй корпус, її можна використовувати як важіль.

 

необходимо конечно же купить масло в двигатель Джили СК, масляный фильтр, а так же запастись необходимым набором инструментов
 

Після того, як зніміите захист картера двигуна (якщо він є на вашому автомобілі), виконуємо всі операції в такому порядку:

 1. Відкручуємо кришку-пробку горловини, яка знаходиться на клапанної кришці.

  Откручиваем крышку-пробку горловины

   
 2. Підставивши ємність для зливу масла під зливний отвір, відкручуємо пробку на картері двигуна і зливаємо старе масло.

  откручиваем пробку и сливаем старое масло

   
 3. Після того, як основна кількість відпрацювання зіллється в ємність (визначити можна по різкого падіння напору), за допомогою ключа, старого ременя ГРМ або викрутки викручуємо масляний фільтр.

  при помощи ключа, старого ремня ГРМ или отвертки выкручиваем масляный фильтр

   
 4. Для видалення залишків олії після зливу, які осідають в піддоні, можна скористатися двадцатікубовим шприцом і трубкою, одягненою на його штуцер.

  можно воспользоваться двадцатикубовым шприцом и трубкой, надетой на его штуцер

   
 5. Протріть ділянку навколо зливного отвору, очистіть пробку і закрутіть її на місце. При цьому досить прикласти зусилля рук, без використання додаткових важелів.
 6. Встановіть новий масляний фільтр, попередньо змастивши ущільнювальну гумку маслом. Для швидкого і якісного його наповнення змазує рідиною після установки, можна також залити в нього 200 грам масла.
 7. Вставте лійку в заливну горловину, і заповніть картер двигуна маслом до верхнього покажчика на щупі.
 8. Заведіть двигун, і дайте йому попрацювати кілька хвилин, після чого знову перевірте рівень масла, а при необхідності - долийте до необхідної кількості.

Всі роботи рекомендується проводити на прогрітому двигуні: в цьому випадку масло буде більш рідким і легше витече з картера. А оскільки воно буде гарячим, слід дотримуватися всіх запобіжних заходів при роботі з розігрітими мастильними матеріалами.
 

 

Читайте також:
Заміна масла в КПП Джилі СК​

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна моторного масла Джилі СК"

Відгуки: 0
.