Колодки гальмівні задні Джилі СК як замінити?

Про необхідність підтримки гальмівної системи автомобіля в справному стані знають всі. Але на практиці, економлячи кошти на сервісні послуги, багато хто звертається в майстерні в останній момент, витягаючи з можливостей машини все, що тільки можна. І заміна гальмівних колодок теж відноситься до цієї категорії послуг. Тим часом, саме їх можна без проблем поміняти самостійно, витративши лише на покупку необхідних запчастин. І сьогодні ми розповімо про те, як самому поміняти задні гальмівні колодки на автомобілі Джилі СК.


как самому поменять задние тормозные колодки на автомобиле Джили СК

Усе. що вам знадобитися для виконання робіт, це домкрат, балонний ключ, велика викрутка, молоток, зубило, плоскогубці і головка для зняття ступичні гайки. Так само необхідно буде купити задні гальмівні колодки на Джилі СК, виділити пару годин вільного часу і забезпечити теплий гараж для комфортного виконання робіт.


купить задние тормозные колодки на Джили СК

Всі операції виконуються в наступній послідовності:

 

 1. Домкрачувати потрібну сторону, і знімаємо заднє колесо автомобіля.
 2. За допомогою зубила і молотка, знімаємо захисний ковпачок гайки маточини, по колу підбиваючи його зубилом.

  При помощи зубила и молотка, снимаем защитный колпачок гайки ступицы

   
 3. Відкручуємо ступичні гайку, попередньо її расшплінтовать.

  Откручиваем ступичную гайку

   
 4. За допомогою потужної викрутки стягуємо гальмівний барабан, з зусиллям піддягаючи його по колу. Можливо, доведеться так само скористатися молотком або монтуванням.
 5. Від'єднавши верхню тиснучу пружину, відкинувши пружину підводить механізму, а так само провернув фіксатори колодок, знімаємо старі колодки з автомобіля, попередньо отсоеденів від них трос ручного гальма.

  Отсоединив верхнюю стягивающую пружину, откинув пружину подводящего механизма, а так же провернув фиксаторы колодок, снимаем старые колодки с автомобиля

   
 6. На кожній з колодок расшплінтовиваем і від'єднуємо складові підводить механізму.

  расшплинтовываем и отсоединяем составляющие подводящего механизма

   
 7. Встановлюємо частини підвідного механізму на нові колодки і зашплінтовиваем їх.
 8. Встановлюємо нові колодки на місце, фіксуємо їх, а так само ставимо назад верхню і нижню пружини, пружину підводить механізму (не забуваємо під'єднати трос ручного гальма).

  Устанавливаем новые колодки Джили СК на место

   
 9. Збірку виробляємо в зворотному порядку: встановлюємо барабан, закручуємо і фіксуємо шплинтом ступичні гайку, закриваємо її захисним ковпачком, встановлюємо назад колесо і опускаємо автомобіль.
 10. Роботи по заміні задніх колодок на другому колесі виконуємо в тій же послідовності.

Дуже важливо перед складанням оцінити стан гальмівного барабана. У тому випадку, якщо на ньому є істотна вироблення, його обов'язково слід замінити. Інакше, ефективність гальм і довговічність колодок будуть поставлені під великий сумнів.

 

 

Читайте також:
Знімаємо передні амортизатори і насос паливний на Geely CK​

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Колодки гальмівні задні Джилі СК як замінити?"

Відгуки: 0
.