Заміна фільтра повітряного Джилі СК

Для більшості автолюбителів процес заміни повітряного фільтра не представляє ніяких труднощів. Тим часом, досить велика частина власників автомобіля Джилі СК не знають навіть де він знаходиться, не кажучи вже про те, щоб поміняти його самостійно. Саме тому, ми вирішили сьогодні розповісти про те, як зробити самому заміну змінного елементу повітряного фільтру на Geely CK.


как сделать самому замену сменного элемента воздушного фильтра на Geely CK.


Сам повітряний фільтр розташовується під капотом автомобіля, зліва від двигуна (якщо стояти до машини особою) в чорному пластиковому корпусі. Заміні підлягає тільки змінний елемент, що знаходиться всередині нього. Щоб поміняти фільтр, ніякого інструменту вам не знадобитися: треба лише купити повітряний фільтр Джилі СК, запастися чистою злегка вологою ганчіркою і відкрити капот автомобіля.


купить воздушный фильтр Джили СК

Далі виконуємо наступні операції:

 

 1. Кришка корпусу повітряного фільтра кріпиться чотирма металевими засувками, які потрібно відкрити.

  Крышка корпуса воздушного фильтра крепится четырьмя металлическими защелками

   
 2. Знімаємо кришку, відводимо її трохи в сторону, щоб отримати доступ до змінного елементу.
 3. Виймаємо змінний елемент.

  Вынимаем сменный элемент.

   
 4. Вологою ганчіркою протираємо внутрішню поверхню корпусу і його кришки від пилу. Якщо в коробі є велике сміття - видаляємо його.
 5. Новий фільтр встановлюємо відповідно до нанесених на нього стрілочками, які вказують напрямок руху повітря: стрілочки повинні бути спрямовані вгору.

  Новый фильтр устанавливаем в соответствии с нанесенными на него стрелочками

   
 6. Встановлюємо на місце кришку корпусу повітряного фільтра, перевіривши щільність її прилягання і правильність установки - без перекосів.
 7. Закріплюємо кришку фіксаторами і закриваємо капот.

Як бачите, нічого складного в цьому процесі немає. На його виконання знадобитися буквально пару хвилин, а зробити всю операції можна навіть біля магазину, в якому ви купили фільтр. Тим часом, це не складний процес дозволить вам заощадити кілька гривень, які з вас взяли б за роботу на сервісі. Але найголовніше, що ви істотно виграєте в часі, оскільки вам не знадобитися його виробити для поїздки в сервісний центр.

 

Читайте також:
Колодки гальмівні задні Джилі СК як замінити?

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна фільтра повітряного Джилі СК"

Відгуки: 0
.