Як замінити насос омивача Джилі СК?

Вихід з ладу насоса омивача лобового скла досить неприємна подія. Особливо, якщо мова йде про пори року, яке активно супроводжується випаданням опадів у вигляді дощу. Сам процес заміни НЕ визиввает особливих ускладнень ні на якому автомобілі. В тому числі, і на популярній китайської моделі Джилі СК. Але сьогодні ми хочемо поділитися секретом, як це можна зробити з мінімальними витратами.
на популярной китайской модели Джили СК

 

Одна з можливостей економії коштів при ремонтах різної складності, це робити все самому. Особливо, коли мова йде про такі прості роботах, як заміна насоса омивача Джилі СК. Але якщо скористатися деякими хитрощами, то можна в витратах виграти ще більшу суму. Сьогодні ми розповімо, як на місце штатного насоса пристосувати цей агрегат з такого автомобіля, як ВАЗ-2108.

 

замена насоса омывателя Джили СК

 

Власне сам процес зняття насоса описувати сенсу немає, оскільки ця процедура досить проста. Краще, якщо ви зможете зняти весь биачек, але навіть якщо в цьому виникнуть труднощі, всі операції можна виконати прямо під капотом автомобіля. Благо, місця там предостатньо. Отже, щоб пристосувати насос з «вісімки», робимо наступне:

 

 1. Знімаємо старий «рідний» насос, не дістаючи гумової прокладки під ним з отвору бачків омивача.
   
 2. З гумового ковпачка свічок запалювання з класичного задньопривідного ВАЗа вирізаємо додаткову втулку, щоб вона своїм конусом щільно входила в отвір рідної прокладки насоса омивача Джилі.

  Из резинового колпачка свечей зажигания с классического заднеприводного ВАЗа вырезаем дополнительную втулку

   
 3. Змастити вирізану втулку мастилом, щільно вставляємо її в бачок омивача через рідну гумову прокладку.

  Смазав вырезанную втулку смазкой, плотно вставляем ее в бачек омывателя

   
 4. У вставлену втулку заводимо патрубок підсмоктування насоса з ВАЗ 2108: ковпачок свічок і діаметр патрубка ідеально підходять по діаметру.

   Во вставленную втулку заводим патрубок подсоса насоса

   
 5. Підключаємо водопровідні шланги і клеми живлення - насос поміняний.
   

Через відсутність додаткового фіксуючого кріплення наосу на бачку омивача, є ймовірність того, що з часом при їзді він почне випадати. Тому, найрозумніше, звичайно ж, купити насос омивача на Джилі СК і встановити його так, як передбачено заводом-виробником. Але описаний нами варіант - цілком придатний для тих випадків, коли немає можливості придбати рідну запчастина, а автомобіль експлуатувати потрібно.

 

 

Читайте також:
Ремонт датчика заднього ходу Geely CK

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як замінити насос омивача Джилі СК?"

Відгуки: 0
.