Як зняти бампер Джилі Емгранд ЕС7

Будь-які операції, що проводяться з демонтажем і заміною кузовних запчастин, пов'язані з ризиком зламати якусь потаємне кріплення, яке візуально непомітно, але тримає надійно. Особливо, якщо мова йде про пластикові деталі: бампери, «листя», декоративні накладки, дефлектори і повітроводи і так далі. Є такі елементи і у кузова такого популярного китайського автомобіля, як Джилі Емгранд ЕС7.


элементы кузова китайского автомобиля Джили Эмгранд ЕС7
 

Але наявність «секретів» кріплення зовсім не означає того, що цього не можна робити самостійно, а потрібно тільки переплачувати за фірмовий сервіс. Зовсім немає: головне - знати про їх наявність і розташування. І якщо вам довелося купити бампер на Джилі Емгранд ЕС7, і ви не наважуєтеся приступити до його заміни, сьогодні ми розповімо про те, як без проблем, швидко і правильно його демонтувати і встановити новий.

купить бампер на Джили Эмгранд ЕС7

 

Для виконання роботи вам знадобитися ключ або головка на 8 мм, викрутка для зняття пластикових кріплень (так звані пукли) і хрестова викрутка. Краще при роботі знаходитися над ямою, але якщо такої можливості немає, можна відмінно обійтися і без неї. Головне, підстелити щось на підлогу гаража, щоб не сильно вимазатися при роботі. Отже:
 

 

 1. Ключем на 8 мм відкручуємо болти нижнього кріплення бампера. Їх всього шість штук, і дістатися до них можна або з ями, або просто лежачи під автомобілем.

  Ключом на 8 мм откручиваем болты нижнего крепления бампера

   
 2. Відкриваємо капот, і підриваємо пуклі, на яких тримається переднє жерстяне жабо. Так ми отримаємо доступ до верхніх болтів кріплення бампера.

  Открываем капот, и подрываем пукли

   
 3. Викручуємо верхні болти кріплення - вони розташовані на декоративної решітці радіатора, яку зручніше знімати разом з бампером однією деталлю, а не роз'єднувати їх попередньо. Для цього знадобитися ключ на 8.

   Выкручиваем верхние болты крепления

   
 4. Викручуємо по три самореза бокового кріплення з кожного боку. Вони знаходяться на підкрилки, а для доступу до них потрібно буде по черзі вивернути колеса спочатку в одну, а потім - в інший бік.

  Выкручиваем по три самореза бокового крепления

   
 5. Час, що залишився кріплення бампера являє собою невеликі пластикові засувки, а для того щоб їх звільнити, треба просто потягнути його з достатнім зусиллям на себе.
 6. Установка нового бампера проводиться в зворотному порядку.

Сподіваємося, наша інформація буде корисна для вас. Тим більше, що далеко не завжди зняття бампера необхідно тільки для його заміни. Іноді і інші роботи по ремонту автомобіля або його обслуговування виконувати легше без цієї кузовної деталі.

 

 

Читайте також:
Регулювання клапанів Geely Emgrand EC7​

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як зняти бампер Джилі Емгранд ЕС7"

Відгуки: 0
.