Антифриз Джилі Емгранд Ікс 7 заміна

Для багатьох автолюбителів заміна робочих рідин автомобіля цілком буденна річ, яку вони виконують самостійно регулярно вже не перший рік. Але злити стару і залити нову рідину - не означає все зробити правильно. Багато системи автомобіля вимагають ще додаткового промивання. І кросовер Джилі Емгранд Ікс 7, який є новачком на вітчизняному ринку, не є винятком.


кроссовер Джили Эмгранд Икс 7
 

Сьогодні ми вам розповімо, як правильно, з промиванням системи охолодження поміняти антифриз в цій моделі з мінімальними витратами і не вдаючись до допомоги сервісних служб. Тим більше, що вам для цього знадобитися вода (можна - з додаванням засобу для очищення системи охолодження), мінімальний набір інструменту (викрутки, плоскогубці, гайкові ключі) і трохи вільного часу. Краще ще запастися компресором для продувки всієї системи, але це - далеко не обов'язкова вимога. А ось купити антифриз для Джилі Емгранд Ікс 7 - обов'язково не забудьте.


купить антифриз для Джили Эмгранд Икс 7
 

 1. Знімаємо акумулятор, для чого спочатку по черзі відкручуємо його клеми (починаємо строго з мінусовою), а потім - фіксуючу його планку. Саму батарею потрібно дістати з підкапотного простору.
 2. Через нижню пробку в радіаторі (знаходиться справа внизу з боку моторного відсіку), зливаємо з системи весь старий антифриз.

  Через нижнюю пробку в радиаторе сливаем из системы весь старый антифриз.

   
 3. Знімаємо шланг з патрубка радіатора грубки (верхній) і зливаємо з нього залишилася охолоджуючу рідину.

  Снимаем шланг с патрубка радиатора печки

   
 4. Теперьнужно закрити заливну горловину розширювального бачка, зняти один з двох шлангів (обратки, наприклад), а до патрубку під'єднати шланг від повітряного компресора. Якщо його немає, можна підключити шланг з водопровідною водою.

  Теперьнужно закрыть заливную горловину расширительного бачка

   
 5. Щоб якісно промити радіатор грубки, можна затиснути (або перетиснути) знятий з нього шланг і продути систему (або прокачати водою вручну).
   
 6. Аналогічним чином продувається і радіатор охолодження.
 7. Під'єднуєте назад все патрубки і шланги, відкручує горловину розширювального бачка і заливаєте новий антифриз до мітки.
 8. Встановлюєте на місце акумулятор, заводите двигун і прогріваєте його до робочої температури (поки не відкриється термостат). Після цього перевіряєте рівень охолоджувальної рідини (можна прокачати систему, натискаючи по черзі по кілька разів на шланги системи охолодження при відкритому розширювальному бачку щоб вийшов все повітря). При необхідності - долийте антифриз до мітки.

Дану роботу необхідно виконувати на охолодженому двигуні, оскільки зливаючи стару охолоджуючу рідину, є великий ризик обпектися.

 

 

Читайте також:

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Антифриз Джилі Емгранд Ікс 7 заміна"

Відгуки: 0
.