Як зробити ТО на Джилі Емгранд ЕС7

Своєчасне проведення регулярного технічного обслуговування автомобіля, це запорука його довговічності і працездатності. В планове Те зазвичай входить заміна масла, повітряного і масляного фільтрів, а так само огляд машини, її вузлів і агрегатів. Нічого складного у виконанні цієї роботи немає, але кожна модель має свої особливості. Сьогодні ми розповімо про те, як самостійно виконати ТО на китайському представника гольф-класу - Джилі Емгранд ЕС7.


как самостоятельно выполнить ТО на китайском представителе гольф-класса - Джили Эмгранд ЕС7

Для виконання робіт нам знадобиться ключ на 14, спеціальний ключ для відкручування масляного фільтра, ємність для зливу відпрацьованого масла і (бажано) - яма або естакада. Так само не забудьте попередньо купити масляний фільтр Джилі Емгранд ЕС7, повітряний і відповідне вашому двигуну моторне масло в тій кількості, яка необхідна для мотора (в залежності від обсягу, інформація є в сервісній книжці).


купить масляный фильтр Джили Эмгранд ЕС7
 

Щоб не обпектися, всі роботи необхідно виконувати на охолодженому двигуні.

 

 1. Відкриваємо капот і откруяіваем кришку заливної горловини на двигуні.
 2. Ключем на 14 відкручуємо зливну пробку на піддоні картера двигуна, попередньо поставивши під отвір ємність для зливу моторного масла.
 3. Поки зливається масло, відкидаємо дві засувки, що фіксують кришку повітряного фільтра, і відводимо її в сторону.

   откидываем две защелки, фиксирующие крышку воздушного фильтра

   
 4. Міняємо змінний вкладиш повітряного фільтра, ставимо на місце кришку і замикаємо її засувками.
 5. Після того, як старе масло все виллється, спеціальним ключем відкручуємо масляний фільтр. Якщо немає ключа, можна скористатися старим ременем ГРМ або викруткою: пробивши корпус старого фільтра, використовуємо її як важіль.

  пробив корпус старого фильтра, используем ее как рычаг.

   
 6. Встановлюємо новий масляний фільтр, попередньо змастивши його гумове кільце ущільнювача маслом.
 7. Закручуємо зливну пробку картера, попередньо протерши від патьоків зливний отвір дрантям. Велике зусилля при затягуванні докладати не потрібно.
 8. Заливаємо до рівня на щупі нове масло в двигун і закриваємо кришку.

  Заливаем до уровня на щупе новое масло в двигатель

   
 9. Завівши мотор, даємо йому трохи прогрітися. Після цього перевіряємо рівень на щупі і при необхідності - доливаємо масло до рівня.

Обов'язково переконайтеся, що після заміни масла і масляного фільтра після закладу двигуна на панельній приладі потухне лампа тиску масла. Так само слід після закінчення робіт переконатися в тому, що масло не випливає з-під зливної пробки. На всю роботу знадобитися не більше півгодини часу, ніг якщо ви захочете промити мотор, то розраховуєте на одну годину для проведення всіх необхідних заходів.

 

Читайте також:
Як зняти бампер Джилі Емгранд ЕС7​

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як зробити ТО на Джилі Емгранд ЕС7"

Відгуки: 0
.