Заміна охолоджуючої рідини Джилі Емгранд ЕС7

Заміна робочих рідин в різних системах автомобіля - це операція, виконувати яку під силу навіть початківцям автолюбителям. І якщо ви прагнете заощадити деяку кількість коштів на обслуговуванні свого авто, то ви обов'язково повинні навчитися виконувати хоча б найпростіші роботи самостійно. До одним з таких заходів відноситься і заміна охолоджуючої рідини. Сьогодні ми розповімо про особливості виконання цього виду обслуговування на популярному китайському автомобілі Джилі Емгранд ЕС7.


 об особенностях выполнения этого вида обслуживания на популярном китайском автомобиле Джили Эмгранд ЕС7.
 

Для того, щоб виконати цю роботу, вам знадобитися купити охолоджуючу рідину для Джилі Емгранд ЕС7, приготувати комплект комбінованих ключів, ємність для зливу і шматок звичайної шланги довжиною близько півметра. А навіщо він знадобитися, ми розповімо трохи нижче.


купить охлаждающую жидкость для Джили Эмгранд ЕС7
 

Найзручніше виконувати роботу по заміні тосола на оглядовій ямі, але якщо у вас в гаражі її немає - не біда, можна цілком обійтися і без неї. А ось зливати рідину краще на холодному двигуні, інакше можна обпектися.
 

 1. Підставивши під зливний отвір на радіаторі ємність (таз буде найзручніше) відкручуємо внизу зліва з боку моторного відсіку зливну пробку на радіаторі. Повністю її викручувати немає необхідності, оскільки в ній є спеціальний проріз, через яку рідина спокійно буде витікати назовні. Головне стежити за тим, щоб проріз була спрямована вниз.

  откручиваем внизу слева со стороны моторного отсека сливную пробку на радиаторе.

   
 2. Ключем відкручуємо зливну пробку на блоці двигуна, яка розташована позаду блоку, з боку перегородки між салоном і моторним відсіком. Вона теж має аналогічну проріз, і її не потрібно викручувати повністю.

  Ключом откручиваем сливную пробку на блоке двигателя

   
 3. Після того, як зіллється вся рідина, на нижній патрубок радіатора грубки одягаєте приготований шланг, щоб він дивився вільним кінцем вгору.

  на нижний патрубок радиатора печки одеваете приготовленный шланг,

   
 4. Через шланг за допомогою лійки заливаєте нову охолоджуючу рідину в систему. Цей спосіб заливки на відміну від стандартного (через горловину розширювального бачка) дозволить уникнути виникнення в грубці повітряних пробок, а значить, обігрів салону буде більш ефективним і якісним. Не забудьте попередньо закрити зливні отвори на радіаторі і на блоці двигуна, закрутивши тому пробки.
 5. Набравши систему тосолом, заткніть патрубок радіатора грубки (можна рукою) і швидко одягніть на місце трубку, затягнувши її хомутом. При одяганні трубки, ОЖ може трохи витекти - долийте до потрібного рівня.
 6. Заведіть мотор і дайте йому прогрітися. При цьому краще кришку розширювального бачка не закривати - це дозволить вийти з системи залишився повітрю.
 7. Перевірте рівень охолоджувальної рідини після прогріву. При необхідності - долийте через горловину розширювального бачка.

Як бачите, дана операція виконується швидко і без особливого клопоту. І ми твердо переконані, що кожен водій повинен вміти виконувати її самостійно.

 

 

Читайте також:
Як зробити ТО на Джилі Емгранд ЕС7​

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна охолоджуючої рідини Джилі Емгранд ЕС7"

Відгуки: 0
.