Geely CK заміна двірників

Навіть найпростіші на перший погляд завдання з обслуговування автомобілів можуть таїти приховані підводні камені. Є вони і в популярному китайському малолітражному автомобілі - Джилі СК. Зокрема, така нескладне завдання, як заміна двірників, введе власників авто в деяке замішання.


в популярном китайском малолитражном автомобиле – Джили СК

Отже, в чому ж складність такої повсякденною роботи? Вся справа в тому, що в цій моделі пасажирський і водійський двірник - різної довжини. Так, з боку водія він має розмірність 21 дюйм, в той час як справа його довжина становить 18 дюймів. Проблема не дуже велика, але якщо ви зібралися купити двірники на Geely CK, приготуйтеся купувати дві пари.

купить дворники на Geely CK

Погодьтеся, це не дуже зручно, з урахуванням того, що сьогодні кожну копійку доводиться економити. Пропонуємо вам варіант, при якому можна трохи знизити свої витрати, але доведеться трохи попрацювати. Сьогодні на будь-якому авторинку і в багатьох магазинах можна придбати не щітку двірника, а тільки змінне його частина - гумку. Причому, часто з дуже якісних матеріалів на силіконовій основі. Якщо купити набір гумок довжиною 21 дюйм, то чинимо так:

 1. Знімаємо старі щітки. Для цього потрібно, піднявши двірник вгору, відвести два фіксатора з боків в сторони, і потягнути щітку вниз.

  нужно, подняв дворник вверх, отвести два фиксатора по бокам в стороны

   
 2. Развальцовивается на старих щетках (можна потужної викруткою або тонкими плоскогубцями) металеві обмежувачі.

  Развальцовываем на старых щетках металлические ограничители

   
 3. Виймаємо з щіток старі гумки зі сталевими плоскими пружинами (прутками) - вони забезпечують жорсткість і притиск гуми до скла по всій площині.
 4. Одну з нових гумок підрізаємо по потрібному розміру.
 5. Вставляємо пружини в нові гумки.
 6. Встановлюємо гумки на щітки і завальцовивается назад обмежувачі.
 7. Встановлюємо відреставровані щітки на автомобіль.

Найголовніше при виконанні цих робіт - не пошкодити сам механізм щітки і не погнути пружини, щоб вона зберегла свою пружність і якість притискання. Ну, а якщо вам таке заняття не по нутру, завжди можна придбати два комплекти щіток різного розміру, одну пару (по одній щітки з набору) встановити на автомобіль, а другу - залишити про запас.

 

Читайте також:
Як зняти Генератор Geely CK?

 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Geely CK заміна двірників"

Відгуки: 0
.