Вітровики Чері Амулет: установка

З одного боку, установка таких атрибутів, як ветровики бічних стекол (на двері автомобіля) не вимагає особливих навичок, та й є зовсім не обов'язковою. Швидше, багато хто розглядає дефлектори, як невеликий елемент тюнінгу. Особливо, коли мова йде про такий досить сірому автомобілі, як Чері Амулет.


речь идет о таком довольно сером автомобиле, как Чери Амулет.
 

Втім, певну роль дефлектори грають і на практиці: поліпшення аеродинаміки автомобіля, який пересувається з відкритими вікнами. У свою чергу, це знижує витрату палива, а значить - має місце бить.І чому б їх не поставити на свій улюблений автомобіль? Сьогодні ми розповімо, як це зробити правильно, маючи на руках накладні ветровики для Чері Амулет.


Сегодня мы расскажем, как это сделать правильно, имея на руках накладные ветровики для Чери Амулет.
 

Спочатку хотілося б зупинитися на тому, що неправильна установка накладного девлектора чревата наслідками: якщо його зірве на ходу на трасі, це може привести навіть до аварійної ситуації. Щоб цього не сталося, робіть все так, як ми пишемо нижче. А приготувати для виконання роботи вам знадобитися чиста ганчірка, спирт і сам ветровик.

 

 1. Підготуйте місце, до якого ветровик за допомогою клейкої стрічки буде приклеєний на рамку двері: ретельно протріть його спиртом від бруду і жиру.
 2. Не знімаючи захисного шару з клейкої стрічки, при лощіте ветровик на двері, виставите його рівно, і навколо кутів Вітровики зробіть мітки олівцем на двері.

  ыставите его ровно, и вокруг углов ветровика сделайте метки карандашом на двери.

   
 3. Підготуйте дефлектор до поклейки: видаліть краю захисної плівки, загорнувши її в сторону з усіх боків.

  удалите края защитной пленки, завернув ее в сторону со всех сторон.

   
 4. Акуратно прикладіть підготовлений ветровик по мітках на скло, і притисніть краю, звільнені від захисної плівки.
 5. Потягнувши за визирає (завчасно підвернуту вами) захисну плівку, потрібно видалити її за клейкої стрічки остаточно, витягуючи трохи в сторону з під Вітровики.

  удалите ее с клейкой ленты окончательно, вытаскивая немного в сторону из под ветровика.

   
 6. Придавите дефлектор до дверей, і пропрасуйте по краю ганчіркою, приклеюючи його на своє місце.
   

Ось і вся установка. Це не складно, але найважливіше - ретельно протерти (знежирити) поверхню. І ще: купуйте тільки качяественние ветровики. На них використовується двосторонній скотч, який надійно їх буде утримувати на автомобілі.

 

Читайте також:
Як розібрати і зняти двері на Chery Amulet (Чері Амулет)

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Вітровики Чері Амулет: установка"

Відгуки: 0
.