Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЗаміна масла Джилі МК

Кожен водій повинен уміти самостійно виконувати найпростіші роботи по обслуговуванню і ремонту свого автомобіля. До таких обов'язковим умінь відноситься, наприклад, заміна робочих рідин: масла в двигуні, в коробці передач, гальмівної рідини, що охолоджує, масла в ГУР і так далі. Сьогодні ми розглянемо, як поміняти самостійно масло в двигуні популярного китайського автомобіля Джилі МК.

як поміняти самостійно масло в двигуні популярного китайського автомобіля Джилі МК.

 

Періодичність заміни масла в автомобілях цієї марки – через п'ять тисяч пробігу. Для виконання робіт нам знадобляться: комплект гайкових ключів або набір головок з комірчиком (10, 14, 16 і 17 мм), ключ для відкручування масляного фільтра (або старий ремінь ГРМ, або викрутка), масляний фільтр Джилі МК, ємність для зливу старого відпрацьованого масла, великий шприц з надітим на штуцер шланга або шматком гнучкою трубкою, а так само п'ять літрів моторного масля з в'язкістю 10W30, 5W30, 0W30.

п'ять літрів моторного масля з в'язкістю 10W30 для Джилі МК

 1. Знімаємо захист двигуна, для чого доведеться відкрутити шість болтів: два спереду ключем на 17 і ззаду чотири – ключем на 16.

  Знімаємо захист двигуна, для чого доведеться відкрутити шість болтів

   
 2. Підставивши під зливний отвір ємність, відкручуємо болт зливного отвору ключем на 14. Щоб масло зливалося швидше, бажано відкрити заливну горловин (на клапанній кришці двигуна).

  відкручуємо болт зливного отвору ключем на 14

   
 3. Після того, як масло майже зіллється (стане текти тоненькою цівкою), відкручуємо старий масляний фільтр. Для цього використовуємо спеціальний ключ, або старий ремінь ГРМ або ж викрутку, якою можна пробити корпус і використовувати як важіль.
   
 4. Шприцом з трубкою викачуємо залишки масла з піддона картера двигуна.

  викачуємо залишки масла з піддона картера двигуна

   
 5. В новий масляний фільтр заливаємо трохи масла, щоб просочити фільтруючі елементи.

  новий масляний фільтр заливаємо трохи олії

   
 6. Закручуємо пробку зливного отвору (не сильно, але щільно), встановлюємо на місце новий фільтр.
   
 7. Заливаємо нове масло так, щоб його рівень був між мітками мінімуму і максимуму.
   
 8. Через п'ять хвилин після заливки, перевіряємо рівень і при необхідності – доливаємо масло.
   
 9. Заводимо мотор, і переконуємося, що сигнальна лампа тиску масла згасла, а через пробку зливного отвору немає протеков.
   
 10. Глушимо двигун і ще раз перевіряємо рівень масла.
   

Останнє, про що хотілося б нагадати, це про те, що краще всього заміну масла виробляти на прогрітому моторі: тоді воно найбільш текуче, і виллється швидше і легше. Але при цьому обов'язково слід дотримуватися запобіжних заходів: гаряча рідина може завдати травми шкіри рук. Тому, краще всього працювати в рукавичках.

 

Читайте також:
Заміна повітряного і паливного фільтра Джилі МК

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна масла Джилі МК"

Відгуки: 0
.