Замок двері Джилі СК - ремонт і реставрація

Ні для кого не є таємницею, що одним із слабких місць китайських автомобілів є низька якість металу. Причому, стосується це не тільки кузова, але і багатьох деталей автомобіля. Звичайно ж це позначається на їх швидкого зношування. І власники, стрімголов, починають шукати нові запчастини для заміни що вийшли з ладу. Але не завжди це єдиний вихід. У всякому разі, для Джилі СК.

 одним із слабких місць Джилі СК є низька якість металу

 

Взяти, наприклад, замок двері. Зношується його притискна планка. Погіршується щільність прикриття двері, з'являються зайві шуми при русі. Сам механізм замку, на жаль, не регулюється. Але щоб усунути цю неприємність, зовсім не потрібно купувати новий замок двері Джилі СК. Ми хочемо запропонувати вам простий і швидкий спосіб усунення проблеми нещільне закривання практично без інструментів.

замок двері Джилі СК

 

Нам знадобитися кілька десятків сантиметрів термоусадки з діаметром 8 мм, запальничка або ручна газова пальник, і буквально – 20 хвилин вільного часу.

 1. Прикриваємо замок на перше положення – притискної язичок вже з'являється двері вгорі, але не ховається в нижній частині замку.

  Прикриваємо замок на перше положення

   
 2. На краю притискної планки (ту її частина, що ближче до салону) одягаємо шматок термоусадки довжиною 1-2 сантиметри. Зайве – відрізаємо.

  одягаємо шматок термоусадки довжиною 1-2 сантиметри

   
 3. Нагріваємо одягнену термоусадку, поки вона щільно не приляже до планки замку.

  Нагріваємо одягнену термоусадку

   
 4. Якщо необхідно – повторюємо процедуру ще раз, одягаючи новий відрізок термоусадки вже одягнений і прогріте шматок.
   
 5. Повторюємо те ж саме на усіх необхідних дверях, до отримання потрібного результату.
   

Ось так швидко і просто можна усунути проблему деренчливих дверей. Але варто розуміти, що механізм замка не дасть нам одягати термоусадку до нескінченності. Максимум у вас вийде зробити це двічі. Та й саме це рішення не можна назвати довговічним: через якийсь час пластик знову спрацюється і двері знову почнуть трохи люфтить. Але навіть якщо ви будете регулярно виконувати такий простий і доступний ремонт замку, це набагато дешевше і простіше, ніж купувати новий замок.

 

Джерело відео YouTube - відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів.
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=xHs3LEXCJJs

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Замок двері Джилі СК - ремонт і реставрація"

Відгуки: 0
Замок двері, капота, багажника, бардачка для ремонту Джилі СК:

.