Ремонт генератора Джилі СК

Як відомо, серцем всієї електричної системи автомобіля є не акумулятор, а генератор, який під час руху і навіть просто працюючого двигуна забезпечує всі нужденні компоненти функціонально необхідним електрикою.

Якщо ж він дав збій, то максимум, що дозволить зробити запас енергії акумулятора, це доїхати до гаража і автосервісу.

Та й то за умови, якщо не використовуються освітлювальні прилади і мультимедійне обладнання.

В іншому випадку, запасу акумулятора вистачить максимум на кілька кілометрів. Це стосується і таких економічних автомобілів, як Джилі СК. Саме про тонкощі заміни генератора для цієї моделі ми сьогодні і розповімо.

Это касается и таких экономичных автомобилей, как Джили СК

Розташування цього вузла в СК не дуже зручно, через що потрібно торкнутися і деякі інші вузли. Зокрема - повітряний фільтр і систему кондиціонування повітря. Якщо має бути проста заміна всієї деталі, то досить купити генератор Джилі СК, сама операція із заміни не займе багато часу, а її черговість буде описана нижче.

достаточно купить генератор Джили СК

А якщо ж вам належить самостійний ремонт цього агрегату, то запасаємося часом, терпінням, набором необхідного інструменту, від'єднуємо мінусову клему акумулятора і приступаємо до роботи. В даному випадку ми міняємо щітки:

 

 1. Відпустивши хрестової викруткою хомут кріплення воздуховода на корпусі повітряного фільтра, а так само відкрутивши ключем на 13 три болта кріплення корпусу, знімаємо повітряний фільтр, не розбираючи його.
 2. Ключем на 10 відключити мінусову клему на генераторі, і від'єднати штекер з проводами.
 3. Відкручуємо хомут кріплення шланга кондиціонера.
 4. Ключем на 14, викручуємо верхній болт кріплення генератора, відпускаємо натягувач і знімаємо ремінь приводу генератора зі штока.

  Ключом на 14, выкручиваем верхний болт крепления генератора
   
 5. Відкручуємо нижній болт кріплення і знімаємо сам генератор.

  Откручиваем нижний болт крепления и снимаем сам генератор
   
 6. Для первинного огляду і усунення найпоширеніших несправностей, немає сенсу розбирати весь генератор до гвинтика. Досить відкрутити гайку на верхній пластиковій кришці, відвести в сторону три її засувки і зняти кришку генератора. Так ми отримаємо доступ до всіх основних комплектуючих: щітки, щітковий вузол, струмознімальних кільця, діодний міст і так далі.

  Достаточно открутить гайку на верхней пластиковой крышке генератора Джили СК
   
 7. Знімаємо регулятор напруги, для чого потрібно відкрутити три болта його кріплення.

  Снимаем регулятор напряжения
   
 8. Перевіряємо стан струмознімальних кілець і очищаємо їх від нагару. При необхідності (великий виробленні на одному з них) кільця слід замінити.
 9. Щітки генератора на Джилі СК знаходяться на регуляторі напруги, і припаиваются в посадочні місця. Щоб їх зняти, паяльником слід ретельно прогріти пайку до того моменту, коли щітки без напруги вийдуть зі своїх шахт.

  Чтобы их снять, паяльником следует тщательно прогреть пайку
   
 10. На провід нової щітки одягаємо ізолюючий кембрік, пружину (поставляється в комплекті), і встановлюємо її на своє місце, протягнувши кінець дроту в розмір отвору. Після того, як провід вийде зі зворотного боку, потягнувши за нього заводимо щітку в шахту на кілька міліметрів, після чого фіксуємо її положення, підігнувши край дроти.
 11. Обробивши місце кріплення (пайки) припоєм, припаюємо щітку, після чого зайвий (стирчить) провід - обрізаємо. Аналогічно встановлюємо другу щітку.
 12. Збираємо генератор і встановлюємо його на місце у зворотному порядку.

Уважно стежте за всіма датчиками, що відображають стан і рівень зарядки. При першій же ознаці несправності, вживайте заходів до того, щоб зробити своєчасний ремонт. Інакше ризикуєте отримати досить великі неприємності.

 

Читайте також:

Ручка двері Джилі СК ремонт

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Ремонт генератора Джилі СК"

Відгуки: 0
.