Заміна нятяжного ролика ГРМ Джилі СК

За великим рахунком, мова сьогодні піде не стільки про заміну натяжного ролика ременя ГРМ, скільки про рішення досить поширеної проблеми з двигуном автомобіля Джилі СК. В Україні ця модель продавалася з двигуном виробництва «Тойота» - бензиновий чотирициліндровий 4AF, у якого є одна конструктивна особливість.

 

про рішення досить поширеної проблеми з двигуном автомобіля Джилі СК

 

У цьому моторі натяжний ролик кріпиться до передньої кришки помпи (водяного насоса системи охолодження), для чого на ній передбачена гайка, виконана у вигляді наплаву на кришку. І ось саме цю гайку періодично обриває. Результатом такої поломки може стати навіть вихід з ладу ременя ГРМ, що в подальшому тягне за собою цілком серйозний ремонт. Якщо ви стали заручником подібної ситуації, то перше, що приходить на розум – заміна всієї помпи (кришки окремо не продаються). Як правило, так само доведеться купити натяжний ролик ГРМ Джилі СК.Але є варіант вирішення цієї проблеми більш дешевими способами. Про одному з них сьогодні і піде мова.

купити натяжний ролик ГРМ Джилі СК

 

Щоб не міняти всю помпу, потрібно зробити наступне:

 1. Зняти передню кришку помпи.
   
 2. Виміряти шаблон з усіма отворами.

  Виміряти шаблон з усіма отворами.

   
 3. Вирізати за шаблоном пластину з металу товщиною 5 мм

  Вирізати за шаблоном пластину з металу

   
 4. В тому місці, де знаходилося кріплення відео-роликів, приварити гайку необхідного розміру.
   
 5. Встановити передню кришку помпи на місце.
   
 6. Закріпити пластину поверх кришки.

  Закріпити пластину поверх кришки.

   
 7. Поставити на місце ролик, закріпивши його за приварену гайку.
   

Такий варіант вирішення проблеми продовжить життя помпі вашого автомобіля, оскільки не знадобиться разом з роликом міняти ще і насос. До речі, в подальшому при установці нового насоса, можна спочатку видаляти заводську гайку і відразу ставити підготовлену пластину. Це дозволить уникнути неприємностей, пов'язаних з обривом кріплення ролика натяжителя. Втім, саме про це дуже докладно розповідається у цьому відео-ролику, який ми пропонуємо для наших клієнтів.

 

Читайте також:
Заміна генератора Джилі СК

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна нятяжного ролика ГРМ Джилі СК"

Відгуки: 0
Ролик для ремонту Джилі СК:

.