Заміна масла Джилі СК в КПП

Один з найпростіших, але дуже важливих процесів для безпроблемної експлуатації автомобіля є заміна робочих рідин в різних системах. Ця операція, незалежно від того що саме ви міняєте, не займає багато часу, але при виконанні її самостійно економить власникам деяку кількість коштів. Сьогодні ми розповімо про те, як правильно поміняти масло в коробці передач однією з найпопулярніших китайських «малолітражок» - в автомобілі Джилі СК.

как правильно поменять масло в коробке передач в автомобиле Джили СК

Для виконання робіт нам знадобитися ключ на 22 мм, шестигранник на 12 мм, масляний шприц або спеціальне пристосування для заливки (пластикова пляшка з відрізаним дном і одягненою на горлечко шлангом не більше 16 мм в діаметрі), а так само ємність для зливу відпрацьованої рідини. Так само необхідно буде купити масло для коробки передач Джилі СК в кількості 2,5 літра.
 

купить масло для коробки передач Джили СК
 

У коробку передач цієї моделі заливається трансмісійне масло 75W-90 стандарту не менше, ніж GL-4 по API. При виконанні робіт бажано користуватися оглядовою ямою, естакадою або підйомником. А в тому випадку, якщо використовується не шприц, а саморобний пристрій для заливки масла, знадобитися і допомога підсобника.

 1. Відкручуємо нижню зливну пробку, попередньо підставивши під неї ємність для зливу відпрацювання.

  Откручиваем нижнюю сливную пробку

   
 2. Ключем на 22 або шестигранником на 12 (в залежності від модифікації автомобіля) відкручуємо заливну пробку.

  откручиваем заливную пробку на коробке Джили СК

   
 3. Після того, як зіллється все масло, закручуємо зливний отвір. Дуже важливо перед цим проконтролювати стан ущільнювального кільця, а так же почистити пробку від налиплого бруду і частинок металу.
   
 4. Шприцом або за допомогою саморобного пристосування, заливаємо масло в коробку передач. Як датчик рівня масла служить нижній край заливного отвору: як тільки масло почало виливатися через край, значить рівень вже достатній. Всього може знадобитися від 2,2 до 2,3 літрів масла.

  Шприцом или при помощи самодельного приспособления, заливаем масло в коробку передач

   
 5. Закручуємо пробкою заливний отвір, попередньо очистивши болт від бруду і частинок металу.

Слід звернути увагу також на те, що болти-пробки заливного та зливного отвору в своїй конструкції оснащені магнітом, до якого прилипають частки металу, що з'являються в коробці при виробленні на шестернях. Тому очищення їх від бруду слід приділяти особливу увагу. Так само не бажано міняти їх (у разі псування різьблення) на звичайні болти: на цьому краще не економити і придбати нові заводські заглушки.
 

 

Читайте також:
Заміна нятяжного ролика ГРМ Джилі СК

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна масла Джилі СК в КПП"

Відгуки: 1


Юрий

Всё чётко и ясно спасибо.
.