Заміна ГРМ Шевроле Авео 1.6 шанхайка

Кожний автомобіль у своєму обслуговуванні має свої особливості. А вже тим більше – при заміні ременя ГРМ. Є вони і у Шевроле Авео – популярного корейського малолітражного авто В-класу, що випускається під американським брендом.

Сьогодні ми розповімо про те, як правильно виконати цю операцію на машинах з двигуном 1.6 літрів (двухраспредвальный).

Шевроле Авео – популярного корейського малолітражного авто В-класу

 

Відразу зазначимо, що ця робота дуже копітка і відповідальна: виконавши її не правильно, можна вивести з ладу весь силовий агрегат.

І якщо ви не впевнені в своїх силах, або хоча б раз не міняли ремінь газорозподільного механізму на кожному легковому автомобілі, краще це довірити професіоналам. Ми тільки даємо рекомендації, але не спонукаємо до дії. Все, що ви робите самі – робиться на свій страх і ризик.
 

Отже, запасайтеся необхідним інструментом (гайкові ключі від 10 до 17 мм, ріжкові і торцеві), викрутками, і саме головне – не забудьте купити ремінь ГРМ на Шевроле Авео.

не забудьте купити ремінь Шевроле Авео для вузла ГРМ.

 

 1. Зніміть повітряний фільтр, для чого треба відкрутити три болти його кріплення, а так само від'єднати патрубок повітропроводу від корпусу.
   
 2. Зніміть захист двигуна, якщо вона є на вашому автомобілі. Підклавши упор під днище, приподымите домкратом мотор, щоб можна було спокійно зняти праву подушку двигуна.
   
 3. Відкрутивши всі болти кріплення (від силового агрегату і від ланжерона), зніміть подушку двигуна. Так ви отримаєте доступ до всіх ременів і роликів мотора.

   зніміть подушку двигуна

   
 4. Відкрутіть натяжительный ролик ременя приводу навісних агрегатів, для чого треба послабити натяг ключем на 14 або 15.

  Відкрутіть натяжительный ролик ременя приводу навісних агрегатів

   
 5. Відкрутіть всі захисні кожухи ГРМ.
   
 6. Зніміть ремінь приводу навісних агрегатів зі шківа коленвала.
   
 7. Ключем на 17 відкрутіть болт кріплення шківа коленвала. Щоб це легко було зробити самому, потрібно ввімкнути четверту передачу і встановити ручник. Але при цьому автомобіль повинен стояти на колесах. Якщо ж праве переднє колесо вивішено і демонтовано (так зручніше міняти ремінь ГРМ), можна зафіксувати від проворота гальмівний диск, вставте в його вентиляційні отвори викрутку відповідного розміру.

  зафіксувати від проворота гальмівний дис

   
 8. Виставляємо мітки на двигуні. Їх три: одна нижня на шестірні колінчастого (вона повинна дивитися вниз і перебувати чітко навпроти прорізи в кожусі), дві верхні – на шестернях розподільних валів.

  нижня мітка на шестірні колінчастого

   
 9. Верхні мітки повинні знаходитися строго навпроти один одного. Для виставлення міток, вкручуємо на місце болт кріплення шківа коленвала (краще – через товсту шайбу або гайку) і за цей болт проворачиваем коленвал. Якщо раптом нижня мітка розташована правильно, а верхні дивляться в різні сторони, зробіть коленвалом ще один оборот.

  Верхні мітки повинні знаходитися строго напроти один одного

   
 10. Після виставлення міток, можна знімати старий ремінь ГРМ. Його натяжка здійснюється у момент установки помпи, з цього для знімання може знадобитися її прослабление.
   
 11. При установці нового ременя, правильно обійдіть всі ролики. Дуже важливо, щоб при цьому не збилися виставлені мітки, інакше доведеться виконувати заново.
   
 12. Після того, як ремінь буде встановлено, закрутіть на місце помпу, ніж натянете ремінь.
   
 13. Всі інші деталі встановіть на місце в порядку, зворотному зняттю
   

окремо Ще раз нагадаємо кілька основних важливих моментів. Перше і найголовніше – уважно стежте за мітками. Вони повинні бути чітко виставлені. Друге – обов'язково для першого разу запросіть когось на допомогу. Так роботи буде виконувати набагато простіше. І третє, якщо не впевнені – не ризикуйте! Неправильно виконана заміна обійдеться набагато дорожче, ніж послуги автосервісу.

 

Читайте також:
Що робити, щоб не гримів супорт на Шевроле Авео

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна ГРМ Шевроле Авео 1.6 шанхайка"

Відгуки: 0
Ремінь ГРМ для ремонту Шевроле Авео Т250, 255:

.