Замок двері Джилі СК ремонт

Багато автолюбителів стикалися з проблемою, коли замок або петлі двері розліталися, і вона не закривалася щільно. Причому, не тільки закривалася, але ще й люфтила, скрипіло в русі гумою або зовсім на великих швидкостях свистіла в салон потоками вітру. У таких ситуаціях завжди вирішувала проблему регулювання двері. Але не на всіх автомобілях це можливо. Наприклад, Джилі СК дверні замки не піддаються регулюванню: вони намертво встановлені в призначене для них місце і після того, як на механізмах з'являється вироблення, фактично усунути люфт закритій двері можна було тільки заміною замку.

 

Джилі СК дверні замки не піддаються регулюванню

 

Але не перевелися ще у нас «кулібіни», які в змозі вирішити такі проблеми менш кардинальними заходами. Про це сьогодні і піде мова: щоб не купувати новий дверний замок двері Джилі СК, скористайтеся цим простим, але досить ефективним радою. При цьому, вам знадобитися запальничка, ніж або ножиці і звичайна термозбіжна ізоляція діаметром 8 мм. Ось і все, що потрібно для реставрації дверного замка.

купити новий дверний замок Джилі СК

 

 1. Відкрийте двері, яку необхідно підтягнути.
   
 2. Опустіть язичок замку в напівзакритий стан, щоб було зручно з ним працювати.

  Опустіть язичок замку в напівзакритий стан

   
 3. Одягніть на язичок замку термоусдочную ізоляцію як можна вище, і обрежте її по краю.

  Одягніть на язичок замку термоусдочную ізоляцію

   
 4. Нагрійте запальничкою одягнену термоусадку, поки вона максимально не всядеться і щільно не обтягне язичок замку.

  Нагрійте запальничкою одягнену термоусадку

   
 5. Повторити операцію кілька разів до тих пір, поки двері не стане щільно прилягати до отвору в закритому стані (за рахунок потовщення, зробленого термозбіжної трубкою на язичку замку).
   

Термоусадку нескінченно довго одягати не вийде? Замок дуже щільно сидить в своєму корпусі, і якщо переборщити, то язичок просто перестане забиратися по-всередину і замок не працюватиме зовсім. Це єдиний момент, за яким слід уважно стежити. У всьому іншому, така реставрація – швидкий, легкий і дешевий способо позбутися від неприємних звуків, які може видавати двері автомобіля під час руху.

 

Читайте також:
Стійка стабілізатора Джилі СК ремонт

 

Джерело відео YouTube - відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів.
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=xHs3LEXCJJs&t=113s

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Замок двері Джилі СК ремонт"

Відгуки: 0
Замок двері, капота, багажника, бардачка для ремонту Джилі СК:

.