Як зняти магнітолу Джилі Емгранд ЕС7

Доведення мультимедіа в своєму автомобілі до власних уподобань – цілком звичайна справа для власника бюджетної моделі. Навіть якщо штатна аудіосистема цілком такого собі середнього якості, багато автолюбителів прагнуть довести її до ідеалу, то до значно кращого стану. І як би не хотілося власникам Джилі Емгранд ЕС7 – це теж бюджетний автомобіль, хоча і досить таки високого класу.

Джилі Емгранд ЕС7 – це теж бюджетний автомобіль, хоча і досить таки високого класу.

 

На машинах, укомплектованих штатною аудіосистемою, зняття і установка магнітоли – досить клопітка заняття. В інтер'єр салону цей гаджет, як правило, інтегрований дуже ретельно. Але якщо вас не бентежить деякий дисонанс в оформленні передньої консолі авто, а якісне звучання має куди більше значення, то саме для вас ми сьогодні розповімо, як зняти магнітолу Джилі Емгранд ЕС7 без негативних наслідків для всього іншого оформлення салону.

як зняти магнітолу Джилі Емгранд ЕС7

 

Отже, з інструменту нам знадобляться дві пластикові лопатки, хрестова викрутка, головка на 10 з комірчиком, і, мабуть, все.
 

 1. Підчепивши пластиковими лопатками дві засувки верхній панелі з годинником, знімаємо панель з торпедо. Після того, як засувки будуть звільнені, потрібно цю частину просто потягнути на себе з зусиллям, але не перестаратися: до неї ведуть дроти живлення годин.

  Підчепивши пластиковими лопатками дві засувки верхній панелі з годинником, знімаємо панель

   
 2. Відкидаємо клеми живлення годин, і прибираємо панель в бік.
   
 3. Відкручуємо три гвинти кріплення декоративної решітки центральній консолі. У неї ж вмонтовані аварійна кнопка внизу – блок управління кліматом.

  Відкручуємо три гвинти кріплення декоративної решітки центральної консолі

   
 4. Поддевом грати з двох сторін пластиковими лопатками зверху вниз, знімаємо решітку. Будьте обережні: у верхній частині до неї підключено проводка аварійної кнопки, а в нижній – проводка управління кліматом.

  Поддевом грати з двох сторін пластиковими лопатками зверху вниз, знімаємо ґрати

   
 5. Відкидаємо клему харчування кнопки аварійної зупинки. Харчування клімату можна не відключати – досить декоративну решітку просто відвести в низ, і звільнити доступ до медіацентру.

  Відкидаємо клему харчування кнопки аварійної зупинки

   
 6. Головкою на 10 відкручуємо чотири болта кріплення медіацентру – два вгорі, і два – внизу.

  Головкою на 10 відкручуємо чотири болта кріплення медіацентру

   
 7. Потягнувши на себе, виймаємо магнітолу з посадкового місця. При цьому, не забудьте вимкнути антену (у неї короткий провід і тягнути потрібно акуратно, щоб не обірвати) і все джгути проводки, включаючи антену GPS (при наявності).
   
 8. Зборка виробляється в зворотному порядку.
   

При підборі нового медіацентру шукати потрібно обладнання дводинової компонування. Але якщо чесно, міняти штатну медіасистему має сенс тільки на версіях з звичайним CD-програвачем, оскільки магнитолла Емгранд ЕС7 в дорогих комплектаціях  виконує безліч додаткових функцій, що включають і навігатор. Сподіваємося, що наше керівництво вам доведеться вельми до речі.
 

Джерело відео YouTube - відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів.
Посилання на відео: https://youtu.be/_fTD3pxYZ1g


Читайте також:
Заміна свічок запалювання Емгранд ЕС7

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як зняти магнітолу Джилі Емгранд ЕС7"

Відгуки: 0
.