Заміна охолоджуючої рідини БІД Ф3

Все більша кількість автовласників вирішуються на самостійне обслуговування своїх залізних коней. Особливо якщо ними є бюджетні автомобілі. До слова сказати, нічого страшного в цьому немає. Багато сучасні бюджетники прості за своїм устроєм, і далеко не завжди при обслуговуванні або ремонті вимагають втручання фахівців. До таких моделей відноситься і китайський седан БІД Ф3.

китайський седан БІД Ф3
 

Сьогодні ми поговоримо про заміні охолоджуючої рідини БІД Ф3. Процес не складний, але досить брудний, оскільки зливні отвори в цій моделі розташовані не дуже зручно. При зливанні старого антифризу неминучі його проливання на все навколишнє, а тому обов'язково рекомендуємо переодягнутися у щось брудне, приготувати багато дрантя або ганчірок і обов'язково – яку-небудь ємність для зливу. Типу старого відра.

Сьогодні ми поговоримо про заміні охолоджуючої рідини БІД Ф3

 

 1. Знімаємо два верхніх кронштейна кріплення радіатора. Це потрібно для того, щоб викрутити зливну пробку: без цього вона впреться в рамку радіатора, і викрутити її буде неможливо.

  Знімаємо два верхніх кронштейна кріплення радіатора

   
 2. Відкручуємо зливну пробку радіатора і зливаємо стару охолоджуючу рідину. Не забудьте підставити тазик, а щоб ОЖ витікала жвавіше, відкрийте кришку розширювального бачка.

  Відкручуємо зливну пробку радіатора

   
 3. Відкручуємо зливну пробку на блоці двигуна. Швидше за все вам знадобиться вороток з головкою і карданом: підступитися до неї інакше досить складно.

  Відкручуємо зливну пробку на блоці двигуна

   
 4. Після зливу всій охолоджуючої, закручуємо пробки на місце.
   
 5. Знімаємо розширювальний бачок. Він кріпиться трьома болтами.

  Відкручуємо зливну пробку на блоці двигуна

   
 6. Від'єднуємо від бачка патрубки подачі і обратки охолоджуючої рідини.
   
 7. Моєму бачок і встановлюємо його на місце.
   
 8. Заливаємо нову охолоджуючу рідину. За паспортом її знадобитися 7,7 літра, але швидше за все у вас піде менше: злити абсолютно всю стару ОЖ вийде навряд чи, і деяке її кількість напевно залишилася в системі охолодження.
   
 9. Заводимо автомобіль, і чекаємо, поки спрацює реостат.
   
 10. Вимикаємо двигун, перевіряємо рівень охолоджуючої рідини і при необхідності – доливаємо до норми.
   

Звертаємо увагу, що якщо ви заливаєте антифриз, який за кольором відрізняється від старого, фахівці рекомендують промивати систему спеціальними засобами. Порядок промивання вказаний на них в інструкції від виробника.

 

Джерело відео YouTube - відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів.
Посилання на відео: https://youtu.be/-egZwR465Qk

 

Читайте також:
Відео-Як замінити підшипник передньої маточини на автомобілі Бід Ф3

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна охолоджуючої рідини БІД Ф3"

Відгуки: 0
.