На відео показано як самому замінити паливний фільтр на китайському автомобілі Benni від фірми Chana

Рекомендації по заміні паливного фільтра на китайському автомобілі Benni

Дешево купити запчастини для Chana Benni (Чана Бенні) можна в інтернет магазині Азияцентр. Ремонт Chana Benni (Чана Бенні). 

Добрий день. У цьому відео ми будемо міняти паливний фільтр на автомобілі Чана Бенні. Ось такою конструкцією, пластмасовий, майже завжди без розпізнавальних знаків тому що все китайське. Інтервал заміни в районі 30 тисяч, але в зв'язку з тим, що наш бензин не вселяє довіру рекомендую міняти кожні 10 тисяч з заміною масла ну або дотримуйтеся мануала і міняйте фільтр як написано в книзі. Щоб поміняти паливний фільтр вам знадобиться ключ на 10 або головочка на 10. Паливний фільтр знаходиться в задній частині автомобіля на днище прикручений за паливному баком. зараз ми знаходимося прямо там і я вам покажу. Ось наша задня частина автомобіля і наш паливної фільтр ось як виглядає, де знаходится . Ось два болтика. Отже, перед зняттям рекомендую або зняти запобіжник паливного насоса або релюшку для того, щоб скинути тиск ну і завести машинку що б вона заглохла і висмоктала весь тиск і після цього приступати до заміни. Ну що для початку вам буде потрібно відкрутити паливної фільтр, що ми зараз і зробимо. Та фільтр выдкручений, тепер натискаємо на кліпси і знімаємо наш фільтр. Так, фільтр благополучно знятий, інший я вже поставив і вимазав. Далі прикручуємо два болтика і ось власне все. Заміна фільтра закінчена.
Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "На відео показано як самому замінити паливний фільтр на китайському автомобілі Benni від фірми Chana"

Відгуки: 0
.