Полірування фар зубною пастою Чері КуКу

Чому каламутніє світло фар головного світла? Проблема втрати якості в освітленні може полягати в двох причинах: облущивании відбивача і помутнінні скла фар. У першому випадку, рішення можливо тільки кардинальна заміна. Другий випадок більш характерний для автомобілів з пластиковими вікнами фар. Саме така неприємність часто відбувається на такому автомобілі, як Чері Ку-Ку.

така неприємність часто відбувається на такому автомобілі, як Чері Ку-Ку.

 

Власники малолітражок знають, що фара чері Ку-Ку – хороший джерело світла. Поки вона нова. Але з часом експлуатації, під механічним впливом (пил, бруд, дрібні каміння з-під коліс автомобіля, що йде попереду) виходить так, що скло втрачає свою прозорість, стає шорсткуватим на дотик, фара світить гірше.

Але не всі знають, що цю проблему можна вирішити самостійно. Причому – досить просто. Вам всього лише потрібно зубна паста, ганчір'я, кутових шліфувальна машинка (болгарка) і насадка у вигляді полірувального повстяного кола.

фара чері Ку-Ку

 

 1. зубну пасту Наносимо на поверхню скла, і дрантям круговими рухами починаємо з зусиллям її втирати. Пасту не варто шкодувати, додаючи її в міру розтирання по поверхні.

  зубну пасту Наносимо на поверхню скла

   
 2. Куто-шліфувальною машинкою (а можна навіть електродрилем або шуруповертом) з встановленою насадкою продовжуємо поліровку на малих обертах. Не забуваємо постійно додавати зубну пасту, щоб не пошкодити скло: при сухій поліровці воно буде грітися і може зіпсуватися остаточно.

  Куто-шліфувальною машинкою з встановленою насадкою продовжуємо полірування

   
 3. Поліруємо скло до повного изчесновения шорсткості (перевіряється буквально навпомацки). Роботу потрібно проводити обережно, щоб не захопити кузов: дрібні абразивні частки в зубній пасті можуть пошкодити лакофарбове покриття.

  Змиваємо звичайною водою зубну пасту з фари, протираємо насухо.

  Змиваємо звичайною водою зубну пасту з ф

   

Цей простий спосіб дуже ефективний, і не вимагає особливих знань і умінь. Головне – робити все акуратно і без фанатизму докладати свої фізичні зусилля. КстатиИ все у вас вийде!

 

Джерело відео YouTube - відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів.
Посилання на відео: https://youtu.be/DmaG0Gx1KBg

 

Читайте також:
Заміна троса ручника Чері КуКу

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Полірування фар зубною пастою Чері КуКу"

Відгуки: 0
Фара для ремонту Чері Ку Ку:

.