☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як поставити поліуретанові сайлентблоки на Чері Тіго своїми руками

У відео проілюстрований процес заміни поліуретанових втулок переднього важеля Чері Тігго власноруч


важеля Чері Тігго собственноручноЗамена втулок переднього важеля Chery Tiggo. Якісні сайлентблоки можна замовити на сайті Азияцентр. Спочатку треба позривати всі болти. Для зняття амортизаторів потрібно відкрутити гвинтик. Вибиваємо акуратненько. Зриваємо наступних два болта. Максимально відкручуємо три верхніх болта. Маточина стоїть на дерев'яній колодці. Ми поступово починаємо піднімати автомобіль Chery Tiggo, поки не побачимо, що амортизатор почав піднімати саму маточину. Тепер ми бачимо, що болти, що тримають маточину легко ходять і їх можна просто витягти. Так ми звільнили маточину від стійки.
Ось видно як порвався сайлентблок задній і передній теж. Ставимо блоки в стійки поперечної стійкості. Відкручуємо два болтика тут, і з зворотного боку є ще один. Ми відкрутили болтики, знімаємо верхню кришку, і знімаємо сам сайлентблок. Внизу тут ще планочка. Її бажано почистити. З іншого боку аналогічно. Далі витягуємо стійку.
І так, заміна сайлентблока Chery Tiggo. Для цього сайлентблока я зварив два болта разом. Він сюди підходить, і просто в лещатах видавлюємо сайлентблок чері тіго. Заміна сайлентблоків здійснюється по черзі, спочатку з одного важеля, потім з другого. Це робиться для того, щоб ви могли порівняти, коли будете ставити другий сайлентблок. наскільки правильно поставили перший. Видавлюється він зі сторони де заокруглена шайба. Тепер потрібно буде зачистити іржу наждачним папером, змастити солідолом і поставити новий сайлентблок.
Заміна другого сайлентблока Chery Tiggo. Ми зробили імпровізований прес. Під низ і зверху ставимо шматок труби і стискаємо пресом. Ось він, старий сайлентблок, вже порвався. Внутрішню поверхню також треба буде зашліфувати дрібною наждачкою до гладкої поверхні. І можна запресовувати новий.
Тепер беремо будь-яку мастило і змащуємо. Також змащуємо новий поліуретановий сайлентблок Chery Tiggo, і вставляємо скосом вниз. Далі вставляємо все у такій же послідовності, як і вибивали і ставимо під прес. Перевіряємо, щоб все стояло рівненько, по центру, не було ніяких укосів, і потихеньку можна затискати...

Розкажіть друзям

» Всі новини

.