☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Як самому поміняти масло в моторі і коробці передач на Geely MK Cross

Інструкція по заміні моторного масла та мастила коробки передач на Джилі МК Крос

Всім привіт. У цьому відео я хочу показати, де змінюється масло моторне і в коробці передач і куди заливати потрібно відповідні масла в автомобілі Geely MK Cross. Моторне масло необхідно купувати хорошої якості. Його можна замовити на сайті Азія-центр. Якщо у вас стоїть захист, 4 болта ви откручиваете, і так добираєтеся до зливних пробок. 4 болта, ключ на 17, знімаєте.
Далі у нас оголюється такий вигляд: коробка передач, картер. Коробка передач Geely MK Cross. Ось зливна пробка. Під шестигранник вона. Якщо дивитися прямо на автомобіль, то ось вона. І тут заливна пробка. Якщо дивитися на автомобіль, то також приблизно по центру, але тільки зверху. Відкручуються пробки таким шестигранником. Я, чесно кажучи, розмір не знаю, але здоровий. І тут така проблема, що шестигранник бажано б з півсантиметра-сантиметр відпиляти болгаркою, щоб зручно було закрутити.
Відповідно моторне масло зливається тут. Брали накидний ключ на 14. Зараз я залізу на верх, покажу вид зверху. Ось Geely MK Cross моторний відсік. Тут у нього фільтр масляний, щуп і горловина, через яку ви будете заливати масло. І ось коробка передач Geely MK Cross. Це заливна пробка. Мало інформації де було, але ми наливали моторне масло поки з віконця не поллється. Поки їздимо, не скаржимося. Передачі перемикаються нормально, коробка не гуде. Щоб залити в це віконце, вам треба або трубочку з насосом, або трубочку з лійкою.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.