Як поміняти гальмівні колодки на Джилі МК. Поради по ремонту.

Відео інструкція по заміні гальмівних колодок Джилі МК

Доброго дня. Сьогодні ми будемо міняти гальмівні колодки на автомобілі Geely MK. Для цього нам знадобиться домкрат, балонний ключ, два ключа на 14, плоскогубці і мастило. Мастило підійде будь-яка. Особисто я використовую солідол.
За допомогою домкрата піднімаємо автомобіль Geely MK. Знімаємо колесо. Беремо два ключа на 14 відкручуємо гайки. Потім раскрепляем пластини супорта. Ставимо в них нові гальмівні колодки для Geely MK. Якісні гальмівні колодки можна недорого придбати на сайті Азія-центр. Перед тим як поставити, посадкове місце потрібно обов'язково змастити. Повторюємо такі ж операції з іншого колодкою. Піскун, ось цей, повинен стояти таким чином, внизу. Так як ми вже зняли супорт, то необхідно перевірити напрямні і так само їх змастити. Встановлюємо напрямні на місце. Добре стискаємо пробку плоскогубцями, і тепер можна ставити її на місце. Змащуємо болтики, закручуємо. Перевіряємо. Все крутиться відмінно. Монтуємо колесо назад, закручуємо болти.
Таким чином можна легко поміняти гальмівні колодки на Geely MK власними силами. Весь ремонт зайняв менше години часу і не відняв багато сил.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як поміняти гальмівні колодки на Джилі МК. Поради по ремонту."

Відгуки: 0
.